Start Arrow Wiadomości Arrow Montaż Okien na Budmie

Montaż Okien na Budmie

Województwo wielkopolskie jest jednym z trzech w Polsce, w których zarejestrowanych jest najwięcej firm zajmujących się montażami okien i drzwi. Według analiz przeprowadzonych przez Centrum Analiz Branżowych w czerwcu ubiegłego roku, w Wielkopolskim działało 2510 firm monterskich.

W całej zaś Polsce północno-zachodniej łącznie funkcjonuje 34 proc. wszystkich firm montujących w naszym kraju stolarkę budowlaną. Jak jednak wskazują statystyki, mimo tak dużej ilości, zaledwie ok. 5 proc. spośród nich wykonuje to prawidłowo czyli w systemie montażu warstwowego.

 

(Warsztaty Montażu, fot. Zrzeszenie Montażystów Stolarki)

Już wkrótce to może się zmienić, bo temu m.in. celowi służą Regionalne Warsztaty Montażowe. Podczas Wielkopolskich Warsztatów Montażowych na poznańskiej Budmie, w ciągu czterech targowych dni, swoją wiedzę i umiejętności zaprezentowało przed Komisją Ekspertów Zrzeszenia Montażystów Stolarki 42 montażystów z regionu północno-zachodniej Polski. Wszyscy oni pozytywnie zostali ocenieni przez Komisję i otrzymali honorowe tytuły Mistrzów Montażu. Tym samym Zrzeszenie Montażystów Stolarki potwierdziło, że spośród kilku tysięcy wielkopolskich montażystów okien i drzwi, jest kilkudziesięciu, o których można powiedzieć, że na pewno znają się na tym fachu.

Przez budmowe stoisko Programu Mistrzowie Montażu przewinęło się w tym roku ok. 6 tysięcy osób, zainteresowanych montażem okien, przyglądających się  pokazom poprawnego montażu warstwowego okien i korzystającym z wiedzy ekspertów od okien, okuć, szyb, pian i silikonów. W specjalistycznych seminariach poświęconych zasadom poprawnego montażu okien wzięło udział ponad 130 osób, w większości mikroprzedsiębiorców z Wielkopolski. Poznali oni podstawy fachu montażowego i dowiedzieli się jak prowadzić firmę handlowo-montażową, aby przynosiła ona zyski i zadowolenie klientów.

Kolejne edycje Regionalnych Warsztatów Montażowych będą miały miejsce na targach w Sosnowcu (luty), Bydgoszczy (marzec), Tarnowie (kwiecień) oraz w Gliwicach (maj). Zaproszeni są tam także ci wszyscy, którzy nie zdążyli być obecni na Warsztatach podczas poznańskiej Budmy.

Autor: Informacja prasowa


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 30, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wybór działki