Start Arrow Wiadomości Arrow Mop 1-2 Spray od Viledy – idealny mop do szybkiego sprzątania

Mop 1-2 Spray od Viledy – idealny mop do szybkiego sprzątania

Zapomnij o tym, że mycie podłóg jest pracochłonne i uporczywe. Zapomnij też, że niezbędne do tej czynności jest wiadro. Mop ze spryskiwaczem 1-2 Spray od Viledy sprawi, że posprzątasz raz dwa!

Mop 1-2 Spray od Viledy

Mop 1-2 Spray łączy w sobie innowacyjne rozwiązanie technologiczne z prostotą płaskiego mopa, który jest znacznie wydajniejszy w stosunku do sznurkowego poprzednika. Tym, co go wyróżnia i sprawia, że ma szansę stać się naszym domowym niezbędnikiem, to pojemnik na wodę i detergent, który znajduje się w drążku. To rozwiązanie pozwala na szybkie czyszczenie podłogi, ale również na jej gruntowne mycie bez konieczności użycia wiadra. Ergonomiczny przycisk przy rączce drążka, uwalniający delikatną mgiełkę, umożliwia rozprowadzenie jej bezpośrednio na plamę i to na każdym rodzaju podłogi – bez wyjątku! Delikatna warstwa wilgoci pozwala na czyszczenie nawet podłóg drewnianych.

1-2 Spray, dzięki temu, że jest zawsze pod ręką, uratuje nas w każdej sytuacji. Zwłaszcza teraz, kiedy sezon zimowy zaskakuje zmienną aurą – deszczowa pogoda przeplata się z mrozem, śniegiem i roztopami, a podłogi w korytarzach, dalekie są od ideału. Ponadto mop jest wyposażony w wymienny wkład Ultramax, dlatego nie musimy obawiać się o brakujące akcesoria. Wkład można prać nawet w 60°C a możliwość jego wielokrotnego użycia sprawia, że będzie służył dłużej.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 26, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa podłogowa Trójnóg Pustynna Burza

  • Zwis pojedynczy Galaxy 1640

  • Promocja

    Lampa wisząca Aida White 2pł.

  • Zwis pojedynczy Galaxy 1642

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza