Start Arrow Wiadomości Arrow Mozaikowy tynk dekoracyjny

Mozaikowy tynk dekoracyjny

Atrakcyjnym uzupełnieniem strukturalnych tynków elewacyjnych są mozaikowe tynki dekoracyjne. Z uwagi na fakt, że pozostają one odporne na wpływ zmiennych warunków atmosferycznych, a także szorowanie, można je czyścić bez ryzyka zniszczenia.

Baumit MosaikTop jest gotowym do użycia, cienkowarstwowym tynkiem na bazie spoiwa z żywicy syntetycznej. Dodatek barwionego kruszywa kwarcowego powoduje, że ten akrylowy tynk jest polecany do wykańczania elewacji budynku, szczególnie w okolicy cokołów lub innych ozdobnych fragmentów fasady – murów oporowych, powierzchni wokół ościeży albo ścian balkonów czy loggii. Producent poleca stosować Baumit MosaikTop także do wykańczania powierzchni ogrodzeń betonowych.

Tynk mozaikowy firmy Baumit po związaniu pozostaje odporny na wilgoć i szczególnie odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Baumit MosaikTop należy stosować na zacierane tynki wapienno-cementowe i cementowe, tynki gipsowe oraz beton i podłoża mineralne. W ograniczonym zakresie nadaje się do nakładania jako warstwę wykończeniowa w systemach ociepleń. Tynk mozaikowy nie może być stosowany na tynkach wapiennych i ciepłochronnych.

Baumit MosaikTop dostępny jest aż w 36 wariantach kolorystycznych palety Mosaik Life. Naturalne odcienie bieli, beżu czy szarości, bardziej klasyczne żółcienie lub odcienie zieleni, jak również wyraziste czerwienie czy brązy, aż po oryginalne niebieskie, granatowe oraz czarne melanże umożliwią inwestorom indywidualnie zaprojektować wygląd elewacji.

(Baumit MosaikTop, kubeł 25 kg, cena brutto/op. 249,08 zł)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (492)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 27, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Oprawa stołowa BALANZA

  • Pojedyncza lampa wisząca Trick Black

  • Lampa wisząca Wire Black 5pł.

  • Lampa Wisząca Pobo Ecru

  • Lampa podłogowa Ekelund