Start Arrow Wiadomości Arrow Muzyka na dotyk – Berker Radio Touch

Muzyka na dotyk – Berker Radio Touch

Radio jest jednym z najważniejszych urządzeń we współczesnym domu. Dostarcza wysokiej jakości muzyki, aktualnych informacji i pobudza ludzkie zmysły. Teraz przybrało nowoczesną, kompaktową formę modułu naściennego Berker Radio Touch, który skupia wszystkie najważniejsze funkcje multimedialne.

Berker Radio Touch

W obecnych czasach otacza nas mnóstwo dźwięków, z których istnienia niekiedy nawet nie zdajemy sobie sprawy. To, czy mają na nas pozytywny wpływ, zależy od jakości i treści, jakie ze sobą niosą. Dlatego, pomimo wszechogarniającego szumu, tak chętnie słuchamy radia. Najczęściej znajduje się ono w kuchni czy łazience, gdzie domownicy relaksują się po całym dniu. Teraz dzięki kompaktowej technologii Berker Radio Touch, odbiornik radiowy można umieścić w dowolnym miejscu mieszkania. Nowoczesny panel do zabudowy w ścianie oferuje wysoką elastyczność dopasowania, doskonałą jakość dźwięku i dodatkowe multimedialne funkcje, bez których wprost trudno się obyć w dzisiejszych czasach.

Muzyka wszędzie tam, gdzie tętni życie

Pomimo dynamicznego rozwoju nowoczesnych środków przekazu, radio pozostaje jednym z najważniejszych źródeł informacji, ze względu na dużą wygodę odbioru tego medium. Angażuje tylko jeden zmysł, co pozwala na jednoczesne wykonywanie innych czynności. Przy dźwiękach radia można prowadzić swobodną konwersację, przygotowywać śniadanie czy szykować się do pracy. Dlatego odbiorniki radiowe ustawiane są w najczęściej użytkowanych pomieszczeniach jak kuchnia czy  łazienka. Moduł Berker Radio Touch wnosi funkcjonalność radia na zupełnie nowy poziom. Przyjazny w obsłudze, intuicyjny panel dotykowy można umieścić na wybranej ścianie w dowolnym pomieszczeniu, dzięki czemu muzyka będzie towarzyszyć domownikom wszędzie tam, gdzie chcą jej słuchać. Wystarczy jeden dotyk, by cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Oprócz funkcji radioodbiornika Berker Radio Touch oferuje wszystkie usprawnienia charakterystyczne dla tradycyjnych urządzeń, takie jak automatyczne i ręczne wyszukiwanie i zapamiętywanie do 8 stacji, wyświetlanie daty i godziny czy ustawianie budzenia i drzemki na wybraną godzinę. Minimalistyczny, funkcjonalny design obudowy urządzenia harmonijnie dopełnia wystrój nowoczesnych wnętrz. Można go dopasować pod względem wzornictwa i kolorystyki do wszystkich dostępnych w ofercie firmy Hager łączników i gniazd, m.in. z serii B.Kwadrat, Q.1, Q.3 czy B.3. W standardzie Berker Radio Touch występuje z jednym głośnikiem, jednak można go łatwo rozbudować o dodatkowe elementy.

Technologia dla wymagających

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić życie bez sprzętu hi-fi, odtwarzaczy DVD czy urządzeń przenośnych. Berker Radio Touch to rozwiązanie na miarę współczesnych potrzeb, które może współpracować z zewnętrznymi źródłami dźwięku lub urządzeniami przenośnymi. Podłączenie urządzenia mp3 i odtwarzanie zapisanej na nim listy utworów umożliwia dodatkowe gniazdo Cinch/S-Video z zestawem czterech wtyczek multimedialnych. Do gniazda można podłączyć także system hi-fi czy odtwarzacz DVD. Dzięki opcji rozszerzenia funkcjonalności o dodatkowe głośniki ścienne lub głośniki sufitowe, można stworzyć rozbudowany system nagłośnienia o wysokiej jakości dźwięku. Wszystkie elementy systemu są ponadto estetycznie zabudowane w ścianach i sufitach, co pozwala na oszczędność miejsca, wygodę użytkowania i zachowanie funkcjonalnego, minimalistycznego wyglądu pomieszczenia, bez konieczności ustawiania kolejnych urządzeń, jak głośniki czy odbiorniki radiowe. Wszystko to sprawia, że Berker Radio Touch w pełni odpowiada na wymagania przyszłości, zarówno pod względem technologii, jak i wzornictwa.

Producent: Hager Polo Sp. z o.o.

O firmie Hager

Grupa Hager jest światowym liderem w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów prowadzenia przewodów. Firma buduje swoją pozycję w oparciu o kreatywność i innowacyjność. Jej produkty łączą w sobie nowoczesne technologie i ambitny design. Są proste w montażu, intuicyjne w obsłudze, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technicznie ofercie firmie Hager zaufało już tysiące odbiorców w ponad 95 krajach na całym świecie. Komponenty i rozwiązania marki Hager produkowane są w 23 zakładach produkcyjnych na świecie. Hager Group zatrudnia 11400 pracowników i generuje roczny obrót w wysokości 1,7 mld €.

Do grupy Hager należą między innymi takie marki jak: Daitem, Diagral, Efen i Elcom, a od momentu połączenia się Bocchiotti Group także Iboco, Inset, czy Steel Line. W 2012 roku do grupy Hager dołączyła firma Berker, wiodący europejski producent łączników, gniazd i rozwiązań automatyki budynku. Produkty marki Berker by Hager urzekają swoim wysublimowanym wzornictwem i poziomem technicznego zaawansowania. Wspólna oferta firm Berker i Hager budowana jest pod hasłem „Energy meets Design” oznaczającym, że wszystkie rozwiązania powstają w procesie twórczej komunikacji pomiędzy firmami, pracownikami, a przede wszystkim pomiędzy firmami a ich klientami. Więcej informacji na stronach: www.hager.pl i www.hagerhome.pl.

Dodane przez: E.C.H.O. COMMUNICATIONS

E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 27, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Lampa podłogowa Trójnóg Sosnowy Kwitnące serca

 • Promocja

  Lampa wisząca BACKAZ PREMIUM White 5pł.

 • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

 • Promocja

  Lampa wisząca Cynamonowa moc kawy

 • Lampa Sufitowa Fantasy 6pł.

 • Promocja

  Lampa wisząca Roma Mix

 • Promocja

  Lampa wisząca BACKAZ PREMIUM Gray III

 • Lampa podłogowa Trójnóg Atramentowa moc