Start Arrow OgródArrow Na co zwrócić uwagę kupując bramę?

Na co zwrócić uwagę kupując bramę?

Koszty zakupu i montażu bramy automatycznej zależą od wielu czynników. Na początek ważne jest ustalenie, jaka brama jest potrzebna – czy chodzi o bramy garażowe, czy bramy wjazdowe?

Od czego jeszcze zależy koszt zakupu bramy? Wyjaśnia Sławomir Mroczek z FAAC Polska Sp.z o.o.:

Mogą Państwo wybrać bramę skrzydłową albo przesuwną, w zależności od potrzeb i upodobań. Jeśli już dokonają Państwo wyboru w tej kwestii, kolejnym etapem jest dobór odpowiedniego napędu. Na polskim rynku istnieją firmy, które zajmują się produkcją systemów do otwierania bram, oferujące w przystępnych cenach, szeroki asortyment systemów wysokiej jakości, przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszych technologii, dostępnych w tym segmencie.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że korzystanie z usług znanych i sprawdzonych marek daje nam gwarancję, że zakupione produkty są bezpieczne dla nas i otoczenia. Przy zakupie zarówno bramy, napędu, jak i akcesoriów, należy zwrócić uwagę na to, czy produkty spełniają najnowsze europejskie wymogi dotyczące jakości i bezpieczeństwa. Świadczy o tym umieszczany na wyrobach znak CE. Trzeba tylko uważać na artykuły chińskie – tańsze, ale znacznie gorsze podróbki, również oznakowane symbolem CE (China Export), niewiele różniącym się od oryginału.

Poza już wymienionymi, innymi czynnikami wpływającymi na koszty zakupu i montażu bramy są jej wielkość, rodzaj, a także ilość koniecznych adaptacji w trakcie montażu. Ważne jest, aby także w tej kwestii korzystać z usług przeszkolonych firm dealerskich, współpracujących z producentami. Prawidłowy montaż, a później odpowiedni serwis to kolejne elementy, które są niezbędne do zapewnienia  prawidłowego działania bramy. Dobry producent powinien też dać nam gwarancję na swój produkt, abyśmy nie musieli płacić za ewentualne uszkodzenia wynikające z użytkowania urządzeń.

Na koniec dodam, że istotny, przede wszystkim dla Państwa wygody, jest również zakup akcesoriów, choćby pilota do bramy. W tym przypadku także mają Państwo do wyboru bogaty asortyment produktów opartych na najnowszych technologiach. Ostatnimi czasy, również w tym segmencie, ważną rolę zaczął odgrywać design. Dla swoich Klientów firmy przygotowują specjalne oferty cenowe, z których warto korzystać.

(Istotny, przede wszystkim dla wygody, jest również zakup akcesoriów, choćby pilota do bramy. fot.FAAC)

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Donica ogrodowa wys.34cm

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED