Start Arrow Wiadomości Arrow Nagroda German Innovation Award dla modułu SCHELL SSC Bluetooth®

Nagroda German Innovation Award dla modułu SCHELL SSC Bluetooth®

Wręczana już od 1953 roku prestiżowa nagroda German Innovation Award przyznawana jest produktom, które przyczyniają się do rozwoju technologii i wpływają na jakość ludzkiego życia. Podczas oceny niezależne jury złożone z ekspertów w różnych dziedzinach bierze pod uwagę między innymi takie cechy, jak: innowacyjność pod względem technicznym, trwałość i przyszłościowy charakter. Moduł SCHELL SSC Bluetooth® spełnia wszystkie te wymagania, jako inteligentne narzędzie dla instalatorów i administratorów budynków.

Intuicyjna regulacja armatury

Moduł SCHELL SSC Bluetooth® umożliwia szybką i łatwą parametryzację poszczególnych elementów instalacji wodnej. Podłączony tymczasowo do armatury elektronicznej SCHELL, pozwala na wygodne ustawienie za pomocą aplikacji na smartfon parametrów pracy armatury, np. czasu wypływu wody, odczyt aktualnych ustawień, jak również przeprowadzanie diagnostyki systemu. W ten sposób oferuje użytkownikom wartość dodaną, zgodnie z wymaganiami niemieckiej nagrody za innowacyjność. Moduł SCHELL SSC Bluetooth® oferuje jeszcze więcej opcji, gdy jest podłączony do armatury na stałe. Na przykład za pomocą kalendarza można planować spłukiwanie antystagnacyjne na poszczególne dni tygodnia, a nawet godziny. Dzięki temu moduł SCHELL SSC Bluetooth® przyczynia się do utrzymania najwyższej higieny wody pitnej.

Rozwiązanie na medal

Jury konkursu German Innovation Award raz do roku dokonuje przeglądu produktów pochodzących z całego świata, z których tylko najlepsze otrzymują złotą nagrodę. Tym, co przekonało ekspertów do wyróżnienia modułu SCHELL SSC Bluetooth®, było umiejętne połączenie inteligentnych funkcji z łatwością obsługi.

– Nagroda German Innovation Award pokazuje, że poszliśmy właściwą drogą. Jako specjaliście w dziedzinie rozwiązań armatury, udało nam się wykorzystać moduł SCHELL SSC Bluetooth® do stworzenia takiej koncepcji utrzymania jakości wody w budynkach, która wyróżnia się na tle innych. Umożliwia to naszym kontrahentom uzyskanie lepszej pozycji na rynku. Opracowując moduł SCHELL SSC Bluetooth®, mieliśmy w szczególności na uwadze wymagania stawiane produktom w konkursie German Innovation Award: kształtowanie przyszłości i ulepszanie życia – mówi Dirk Lückemann, Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu i Sprzedaży w firmie SCHELL.

W tym roku zgłoszenia do konkursu w różnych kategoriach przesłało aż 695 firm. W samej kategorii „Doskonałość w biznesie dla klienta – Przestrzeń Publiczna” zwyciężyły tylko dwa rozwiązania.

SCHELL

Źródło:..... ......


Wszystkie komunikaty (5950)

Dodane przez: E.C.H.O. COMMUNICATIONS

E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 9, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 

Obejrzyj zdjęcia domowników