Start Arrow Wiadomości Arrow Nagroda Home Zone – jakość i niezawodność 2017 dla chłodziarko-zamrażarki KERNAU

Nagroda Home Zone – jakość i niezawodność 2017 dla chłodziarko-zamrażarki KERNAU

Czterodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka w kolorze inox zachwyca minimalistycznym wyglądem i ponadczasową elegancją. Nowoczesne wzornictwo symbolizuje solidność i perfekcjonizm, dzięki czemu obecność takiego sprzętu nada każdej kuchni prawdziwego szyku. Poza solidnym wykończeniem i pojemnym wnętrzem model KFRM 18191 oferuje również wiele praktycznych i innowacyjnych funkcji.

Efektywnie zorganizowana przestrzeń do przechowywania i mrożenia żywności to podstawowa zaleta nowoczesnych chłodziarko-zamrażarek. Powinny zatem być one pojemne, ale jednocześnie nie zajmować zbyt wiele miejsca w kuchni i spójnie komponować się z zabudową meblową. Te cechy optymalnie łączy model KFRM 18191 NF EX marki KERNAU, i m.in. dlatego uzyskał prestiżowy znak Home Zone – jakość i niezawodność w edycji 2017. Kapituła ogólnopolskiego projektu doceniła przede wszystkim komfort użytkowania, wyjątkowy design oraz szereg funkcji, które zapewniają energooszczędność.

Chłodziarko-zamrażarka KFRM 18191 NF EX, fot. KERNAU

Niczym luksusowa szafa kuchenna

Wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka to typ side by side – posiada dwoje, otwieranych na obie strony drzwi. Dzięki temu użytkownicy mogą wygodnie wkładać i wyciągać wszelkie produkty, a także z łatwością przechowywać np. szerokie lub wysokie pojemniki na żywność. Duża ilość miejsca na samych drzwiach pozwala na poręczne rozmieszczenie butelek, puszek i kartonów. Dodatkową zaletą jest przejrzysty układ półek, dzięki czemu po otwarciu doskonale widać całą zawartość lodówki. Model został wyposażony w dwie głębokie szuflady służące do mrożenia. Łączna pojemność wynosi aż 645 litrów, co oznacza około dwa razy więcej miejsca niż w przypadku standardowych chłodziarko-zamrażarek. Pozwala to wygodnie poukładać żywność i bez obaw planować nawet bardzo duże zakupy spożywcze.

Chłodziarko-zamrażarka side by side, fot. KERNAU

Świeżość na dłużej

Poza możliwością przechowywania dużych ilości jedzenia, chłodziarko-zamrażarka KERNAU skutecznie zachowuje także wysoką jakość produktów. System No Frost gwarantuje równomierne i szybkie schładzanie oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności wewnątrz. Zapobiega tym samym powstawaniu szronu, a więc znika konieczność rozmrażania urządzenia. Dzięki elektronicznemu sterowaniu możliwe jest precyzyjne ustawienie temperatury wewnątrz, w zależności od rodzaju schładzanych produktów. Specjalna szuflada Chiller Box, w której temperatura jest niższa niż w pozostałych częściach, pozwala na dłużej zachować świeżość, smak i naturalny wygląd żywności. Jest to szczególnie ważne w przypadku przechowywania np. mięsa czy ryb. Model KFRM 18191 posiada także funkcję Super Cool oraz Super Freeze, która gwarantuje maksymalnie szybkie uzyskanie określonej temperatury we wnętrzu chłodziarki oraz w zamrażarce, a tym samym schłodzenie lub zamrożenie dużej partii produktów bez obaw o utratę ich jakości.

Chłodziarko-zamrażarka KFRM 18191 NF EX, fot. KERNAU

Z myślą o ekologii

Klasa energetyczna A+ oznacza, że chłodziarko-zamrażarka charakteryzuje się niskim zużyciem energii elektrycznej. Automatycznie ustawiana funkcja ECO optymalnie dostosowuje temperaturę w chłodziarce i zamrażarce, tak, by nie generować większych rachunków za prąd. Z myślą o środowisku naturalnym całe urządzenie wyposażono w energooszczędne oświetlenie LED o ciepłej, jasnej i przyjemnej barwie. Dodatkowym atutem jest system Night Sensor, czyli czujnik dzięki któremu żarówki wewnątrz włączają się jedynie wtedy, gdy oświetlenie kuchni jest niewystarczające. Przestronną lodówkę można zostawić dłużej prawie pustą, np. w czasie wakacji – poprzez funkcję Holiday nawet w pustej komorze utrzymuje ona niską temperaturę przy niższym poborze energii. Zabezpiecza to przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu i psuciem się pozostawionej żywności.

Cena: ok. 6300 zł

Dane techniczne:
Wymiary (w/s/g) – 1850 x 910 x 763 mm
Zdolność zamrażania – 20 kg/24h
Zużycie energii na dobę – 1,263 kWh
Zużycie energii na rok – 461 kWh
Głośność – 45 dB
Pojemność brutto – 645 l
Pojemność netto chłodziarki – 362 l
Pojemność netto zamrażarki – 167 l
Czas przechowywania bez zasilania – 24 h

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 25, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty