Start Arrow Wiadomości Arrow Napędzani współpracą – WIŚNIOWSKI i Somfy z TopBuildrem za co-branding

Napędzani współpracą – WIŚNIOWSKI i Somfy z TopBuildrem za co-branding

Firmy WIŚNIOWSKI i Somfy zostały docenione przez kapitułę konkursu TOPBuilder 2017 organizowanego przez miesięcznik Builder. Ta, jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym, tym razem trafiła do nich za pierwszą w branży, skuteczną akcję co-brandingową.

fot. Wiśniowski

Miesięcznik Builder  od 2009 r. organizuje konkurs, w którym nagradza m.in. realizacje budowlane, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne. Nagroda przyznawana jest co roku przez redakcję miesięcznika, Kapitułę Konkursu składającą się z przedstawicieli Rady Programowej i Naukowej, wiodących Uczelni Technicznych i czołowych Organizacji Branżowych.

W tym roku miała miejsce sytuacja bez precedensu. Równolegle zostały wyróżnione dwie firmy- WIŚNIOWSKI i Somfy – za owocną współpracę, która jest przykładem najgłębszego co-brandingu zwanego: complementary competence co-branding. – Łączenie prestiżowych marek jest praktykowane na całym świecie. Daje ono wielowymiarowe, wymierne korzyści. Tak samo jest i w przypadku współpracy marki WIŚNIOWSKI i Somfy. Cieszy nas to, że uznanie Kapituły zdobył nasz wyjątkowy i pionierski na rynku polskim projekt.  Jest to potwierdzeniem, że jako lider rynku, wyznaczamy właściwy kierunek jego rozwoju – mówi Marcin Strzelec- Menedżer Grupy Produktowej Bramy Garażowe, Przemysłowe, Stolarka, Automatyka w firmie WIŚNIOWSKI.

Wspólna wizja obu firm, aby tworzyć produkty zapewniające bezpieczeństwo i komfort, a zarazem łatwość obsługi, zaowocowała powstaniem nowej jakości w kategorii napędów obsługujących bramy garażowe- napędu METRO. Jest on połączeniem sprawdzonej technologii Somfy z wyjątkową obudową, opracowaną zgodnie ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI. To produkt łączący w sobie wyjątkowe parametry techniczne oraz ponadczasową obudowę. 8 grudnia 2016 roku podczas uroczystej gali statuetkę w imieniu firmy WIŚNIOWSKI odebrał Marcin Strzelec.

Dziękujemy za nagrodzenie efektu naszej współpracy, czyli napędu METRO, który jest przełomem w naszej branży, nie tylko ze względu na precyzyjną konfigurację układu napędowego i uniwersalną stylistykę, ale przede wszystkim na sam fakt synergii dwóch silnych marek. Jest to dla nas duże wyróżnienie, które napędza do realizacji kolejnych nowatorskich projektów – Radosław Borkowski- Dyrektor Zarządzający w Somfy Sp. z o.o.

fot. Wiśniowski

fot. Wiśniowski

Źródło:Wiśniowski

Wiśniowski
Wszystkie komunikaty (7763)

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 14, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED