Start Arrow WnętrzaArrow Narożnik w małej łazience

Narożnik w małej łazience

Komfort korzystania z małej łazienki, zależy w ogromnym stopniu od funkcjonalnego wykorzystania jej powierzchni oraz przemyślanego zagospodarowania wnętrza. Sposobów na zyskanie cennych centymetrów jest wiele.

Wykorzystaj narożnik w łazience

tece_naroznik.jpgJuż na etapie projektowania łazienki powinniśmy zdecydować, jakie znajdą się w niej urządzenia, a z czego lepiej zrezygnować. W bardzo małych pomieszczeniach problemem może być nie tylko to, gdzie umieścić prysznic, czy wannę, ale także gdzie postawić sedes? Jednym z najlepszych rozwiązań w takim wypadku jest umiejscowienie go w narożniku łazienki.

Najłatwiej wykorzystać do tego specjalnie przystosowany stelaż narożny, pozwalający na ustawienie miski sedesu pod kątem 45 stopni do każdej ze ścian – mówi Krzysztof Kaczmarek z firmy TECE, producenta TECEprofil.

Co ważne, takie stelaże wyposażone są w tradycyjną płaską spłuczkę, za którą bez problemu poprowadzimy rury pionu kanalizacyjnego i kanał wentylacyjny. Znacząco ułatwia to wykonywanie prac remontowych i montaż miski sedesowej. Nie musimy też myśleć o zakupie specjalnego narożnego zbiornika, który jest znacznie droższy.

Stelaże narożne zwiększają możliwości aranżacyjne i pozwalają na niestandardową zabudowę spłuczki nawet w narożniku sztucznym – wykonanym w systemie zabudowy lekkiej np. poprzez dobudowę dodatkowej ścianki działowej.

Dlatego o takim rozwiązaniu warto pamiętać nawet wówczas jeśli dysponujemy łazienką dużą i przestronną.

Autor: TECE

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty