Start Arrow Wiadomości Arrow Narzędzie do klejenia na gorąco

Narzędzie do klejenia na gorąco

Prezenty z okazji Dnia Dziecka spędzają Ci sen z powiek, a na widok cen lalek, klocków i samochodzików masz zawroty głowy? Podarunki dla najmłodszych nie muszą być kłopotliwe – możesz je łatwo wykonać własnoręcznie, a nawet zaprosić do wspólnego tworzenia zabawek swoje dziecko! W kreatywnej pracy pomoże Wam bezpieczne narzędzie do klejenia na gorąco Bosch GluePen.

Wspólne tworzenie zabawek jest dziecinnie łatwe – możecie zrobić co tylko przyjdzie Wam do głowy. Jedyne ograniczenie to Wasza wyobraźnia! Szybko i łatwo stworzycie pacynki-zwierzątka. Wystarczy, że weźmiecie kilka tekturowych rolek po papierze toaletowym, kawałki kolorowego filcu lub innego materiału i nożyczki. Z tkaniny wytnijcie różne kształty – lwią grzywę z trójkątów, krowie łaty i ogon dla psa. Następnie przyklejajcie kawałki materiału do rolek przy pomocy rozgrzanego GluePena, który błyskawicznie i trwale połączy poszczególne elementy. I gotowe! Teraz możecie bawić się w ZOO lub safari.

GluePen daje nieskończenie wiele możliwości. Kolejnym razem możecie stworzyć pacynki-postaci i pobawić się w teatrzyk lub zrobić inne przedmioty, np. ciężarówki i budynki, i udawać, że znajdujecie się na wielkim placu budowy.

Narzędzie do klejenia na gorąco Bosch GluePen solidnie sklei niemal wszystkie materiały, w tym kamień, tworzywo sztuczne i drewno, więc pomoże Wam także w tworzeniu zabawek dla starszych dzieci, np. modeli samolotów. Dzięki niemu nie tylko zrobisz nowe zabawki dla swojej pociechy, ale również szybko naprawisz te ulubione, choć wysłużone. Misiowi dokleisz oderwany nosek, a wiaderku do piasku – pękniętą rączkę.

Praca z pomocą GluePena jest bardzo prosta. Wystarczy, że włożysz do narzędzia wkład klejący, włączysz je jednym przyciskiem i odczekasz zaledwie 15 sekund… i już możesz rozpocząć kreatywną zabawę! Dzięki niewielkim rozmiarom GluePen jest precyzyjny i łatwo trzyma się w dłoni. Praktyczna konstrukcja elementu grzewczego nie nagrzewa obudowy, co sprawia, że jest on także bezpieczny w użyciu – pod czujnym okiem i z pomocą rodzica może nim tworzyć zabawki również dziecko powyżej lat ośmiu.

(fot. Bosch)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (1092)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 27, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Promocja

    Mop chenille z kijem teleskopowym 120 cm

  • Kinkiet HILTON SILVER TK Lighting + gratis żar...

  • Lampa wisząca Wire White 3pł.

  • Listwa Snow 3pł. spot czarny