Start Arrow Wiadomości Arrow Naturalność na czasie – nowa kolekcja płyt Na.me

Naturalność na czasie – nowa kolekcja płyt Na.me

Na.me to najnowsze płyty w bogatej ofercie Libet Ceramic. Stanowią znakomite połączenie wyglądu naturalnego kamienia z wyjątkowymi parametrami gresów porcelanowych EVO_2/ETM. A ich różnorodne kolory, faktury i formaty zapewniają niemal nieograniczone możliwości kreatywnego aranżowania przestrzeni.

fot. Libet

Nazwa najnowszych płyt Na.me z kolekcji Libet Ceramic pochodzi od dwóch angielskich słów, naturalność i czas (naturaltime), które doskonale opisują ich właściwości. Produkt idealnie odwzorowuje wygląd kamienia – naturalnego materiału, który funkcjonuje w architekturze od wieków. Jednocześnie jest w stanie sprostać oczekiwaniom zmieniającej się, współczesnej technologii budowania. Na.me to synonim elegancji i najwyższej jakości, sprawdzający się na tarasach,  ścianach czy posadzkach wewnątrz budynków. Płyty są wyjątkowo trwałe, kwaso- i plamoodporne, nie ulegają też zarysowaniom.

Kamień w ośmiu odsłonach

Walory estetyczne Na.me zadowolą nawet najbardziej wymagających inwestorów i pomogą zrealizować śmiałe wizje architektów. Podobnie jak naturalny pierwowzór, prawie  każda płyta z nowej kolekcji Libet Ceramic jest inna. Idealnie odwzorowuje wyjątkową urodę kamienia, oddając najdrobniejsze niuanse,charakterystyczne dla poszczególnych rodzajów skał.Na.me w wersji o grubości 2 cm to osiemróżnorodnych wzorów, które zostały zgrupowane w trzy linie kolorystyczne, odpowiadające najnowszym trendom w designie i aranżacji przestrzeni. Pierwszą grupęcharakteryzują ciepłe, delikatne barwy inspirowane klimatem śródziemnomorskim. Tworzą ją kolory: Jura Beige, Bourgognei Ocean Grey. Drugi zestaw bazuje na prostym, surowym stylu skandynawskim, w którym dominują szarości. Składają się na niego odcienie Swiss Grey i Lumnezia. Trzecia kategoria to uniwersalne, doskonale skomponowane zestawienie beżów, które pozwolą na uzyskanie efektu jednolitej powierzchni. W jej skład wchodzą trzy barwy – Noir Beige, GrisBeige i NoisetteBeige. Dostępna jest też opcja o grubości 1 cm, oferująca jeszcze dwa kolory: BoneTravertine i Berkshire (łącznie 10 dostępnych kolorów).

W wielkim i małym formacie

Bogata paleta barw to nie jedyny atut kolekcji Na.me, która pozwala na kreowanie różnorodnych aranżacji dostosowanych do indywidualnych preferencji. Nabywcy mają też do wyboru różne faktury. Płyty o naturalnej strukturzebędą idealne do stworzenia nawierzchniw pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu, natomiast polerowane sprawdzą się w przypadku posadzek i ścian we wnętrzach. Dodatkowo, w zależności od kolorów, dostępne są także faktury–„młotkowana” oraz strukturalna (płyty o grubości 20 mm).

Na.me to także wielość formatów,przypisanych do poszczególnych grup kolorystycznych (Jura Beige, Bourgogne, Ocean Greyi pozostałe),które w niektórych przypadkach mogą nawet osiągać rozmiar  120 x 240 cm . Poza płytami, w ramach kolekcji dostępne są także dekory 30 x 30 cm, podzielone na niewielkie elementy – mozaikę, cegiełki, cegły lub miks prostokątnych kształtów.Ciekawą opcją jest możliwość stworzenia autorskiej dekoracji z elementów o różnych formatach.

Płyty Na.me z linii Libet Ceramic to unikalny produkt, który pozwala natworzenie przestrzeni jedynych w swoim rodzaju. Z jego pomocą będziemy w stanie stworzyć eleganckie aranżacje nie rezygnując jednocześnie z wysokich parametrów technicznych.

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 3, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Donica ogrodowa wys.34cm

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED