Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Niebieska łazienka zawsze modna

Niebieska łazienka zawsze modna

Niebieska łazienka nadaje wnętrzu wrażenie czystości, porządku i higieny. Połączony błękit z bielą powiększy optycznie każde pomieszczenie, nawet jeśli jest to mała łazienka w bloku. Zresztą najczęściej właśnie niebieskie łazienki można spotkać w małych mieszkaniach.

Zobaczmy ciekawe niebieskie łazienki aranżacje

Choć niebieskie łazienki bardziej kojarzą nam się z kolorem ścian i podłóg, błękitna ceramika łazienkowa to hit sezonu. Intensywna barwa wyposażenia dobrze wygląda na bardziej stonowanym kolorze ścian.

Autor: Ceramika Weg w kolorze avio

Drewno w łazience nawiązuje do modnego stylu eko. Takie eklektyczne projekty łazienek powinny być dobrze przemyślane. Tu całkiem dobrze drewno skomponowało się z chłodnym niebieskim kolorem ścian i podłóg.

Autor: fot. Atlantic Polska, na zdjęciu suszarka łazienkowa Zanzibar

Kolejna drewniana propozycja to zastosowanie paneli na suficie, które wraz z zimnym niebieskim wpadającym w szarość i metaliczną barwą wyposażenia nadaje wnętrzu bardzo nowoczesny charakter.

Autor: fot. Oras, na zdjęciu Model Hydra – klasyczny prysznic z funkcją hydra i relaksująca, szeroka deszczownica.

Chromowana stal na tle niebieskich ścian łazienki nadaje klasycznemu wnętrzu powiew nowoczesności.

Autor: Ceramic Tiles Limited

Mała łazienka powinna być wykończona w jaśniejszych kolorach, by barwa nie przytłaczała wnętrza. Zaletą tego rozwiązania są idealnie dobrana ceramika do małej łazienki.

Autor: fot. KOŁO, na zdjęciu Seria Nova Top Pico KOŁO

Projekty małych łazienek powinny przewidywać jasny kolor ścian i podłóg. Jeżeli jesteśmy zwolennikami błękitu w łazience, postawmy na jego bardzo delikatny odcień.

Autor: Ceramic Tiles Limited

Mała łazienka w bloku jest trudna do urządzenia. Warto pamiętać, że jaśniejsza od ściany podłoga optycznie powiększy pomieszczenie przez co wyda się ono bardziej przestronne.

Autor: archiwum DOM.pl

Ciemny kolor podłogi optycznie zmniejsza i obniża pomieszczenie. Dlatego należy wystrzegać się go w małych i niskich wnętrzach, szczególnie jeśli urządzamy łazienki na poddaszu.

Autor: archiwum DOM.pl

Mała łazienka wyda się wyższa przy barwnym zaznaczeniu ściany do połowy i pozostawieniu reszty w białym kolorze sufitu.

Autor: archiwum DOM.pl

Biało-niebieska łazienka sprawdzi się zarówno w dużych salonach kąpielowych, jak i w małych łazienkach w bloku. Tu dekoracją samą w sobie są płytki ceramiczne, szczególnie kwiatowy akcent.

Autor: fot. Ceramika Paradyż, na zdjęciu płytki BLUSH/BLASH BLUE z motywem kwiatowym

Niebieska łazienka a do tego wodny motyw na ścianie i podłodze. Podobne odcienie błękitu śmiało można stosować w mniejszych pomieszczeniach niż ten prezentowany salon kąpielowy.

Autor: fot. Ceramika Paradyż, na zdjęciu płytki TENDER/WAY BLUE o falującej strukturze

Energetyzująca niebieska łazienka na pewno rozbudzi nasze pociechy, wybierające się do szkoły. Skomponowana z czerwonymi elementami armatury wygląda bardzo modnie i oryginalnie.

Autor: fot. KOŁO, na zdjęciu Seria Nova Top Junior

Dla zwolenników bieli w łazience pozostają niebieskie dodatki. Pamiętajmy, że aby mała łazienka wydała się większa musi w niej panować ład i harmonia. Dodatki w jednym stylu ułatwią to zadanie.

Autor: fot. Very.co.uk

Przybory i akcesoria łazienkowe zdecydują o charakterze naszego wnętrza. Mamy tak wiele możliwości, że trudno się zdecydować. Najlepiej wybrać akcesoria jednego producenta, by w łazience panował porządek.

Autor: House of Bath


Autor: Redakcja

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty