Start Arrow Wiadomości Arrow Noon – inspirująca przestrzeń dla wnętrzarskich wizjonerów

Noon – inspirująca przestrzeń dla wnętrzarskich wizjonerów

Marzy Wam się miejsce na wskroś nowoczesne, ale jednocześnie wysublimowane i pozostawiające pole do popisu dla inspiracyjnej duszy. Idealnie, gdyby taka przestrzeń mogła być jednocześnie elastycznym miejscem pracy dla twórców z branży kreatywnej… Cóż, możemy powiedzieć tylko jedno: poznajcie znajdujący się w ścisłym centrum Łodzi obiekt Noon – prawdziwy raj dla architektów, projektantów, artystów, twórców elementów wyposażenia wnętrz i aranżacyjnych pasjonatów.

Poznaj Noon od środka

Każdy artysta, który płynie na twórczej fali w trakcie tworzenia swoich dzieł czerpie natchnienie nie tylko z panujących trendów, ale również z tego, z czym się spotyka, co widzi i co czuje. Nie inaczej jest z projektantami i architektami – oni również potrzebują motywującego do działania bodźca, który naprowadzi ich na designerską ścieżkę. Nic więc dziwnego, że wnętrzarscy wizjonerzy lubią otaczać się pięknem aranżacji, elementów wyposażenia wnętrz i przedmiotów dekoracyjnych.

Z drugiej strony gwarancją owoców wysiłku włożonego w swoje założenia jest również odpowiednie miejsce do tworzenia. Jego cechą szczególną winna być elastyczność – wszak każdy artysta wie, że wena przychodzi znienacka. Wynajęcie pracowni na stałe wiązać się będzie z ponoszeniem regularnych kosztów, a wielu twórców stawia na niezależność i woli nie ograniczać się od jednego budynku czy lokalu. Czy komfortowe połączenie wizualnej inspiracji i dogodnej do pracy przestrzeni jest w ogóle możliwe?

Tak, a odpowiedzią na powyższe potrzeby jest znajdujący się w Nowym Centrum Łodzi obiekt Noon , który odznacza się innowacyjną indywidualnością i otwartością zarówno na pracę artystów, jak i ekspozycję ich dzieł. Cechą szczególną Noon jest przede wszystkim wielokierunkowość – znajdą tutaj coś dla siebie nie tylko projektanci czy architekci, ale również autorzy przedmiotów użytkowych i dekoracji, którzy pragną wyeksponować swoje produkty, wielbiciele odzwierciedlających obecne trendy showroomów, a także osoby poszukujące swoistej bazy wiedzy o materiałach wykończeniowych w postaci katalogów czy wzorników, za które nieustanne poszerzanie dba marka Priam.

A skoro o cenionych w branży projektowo-architektonicznej znakach firmowych mowa, to warto przyjrzeć się bliżej producentom elementów wyposażenia wnętrz, których dzieła znaleźć można w pomieszczeniach tej przeznaczonej dla designerskich specjalistów łódzkiej strefy inspiracyjnej.

Jakie marki wzbogacają przestrzeń Noon?

Choć Noon jest stosunkowo nowym konceptem, już zdążył skraść serca cenionych na całym świecie marek. Jedną z nich jest producent grzejników Luxrad , którego oferta odznacza się obfitością źródeł ciepła, stanowiących biżuteryjny akcent różnorodnych aranżacji mieszkalnych. O błogie ciepło łódzkiej przestrzeni dedykowanej projektantom, architektom, kolekcjonerom i twórcom designerskich ozdób oraz przedmiotów dba model Columnus. Ten projekt to koncepcja, która kryje w sobie czarną uniwersalność, a także elastyczną, wpisującą się w każdy styl subtelność.

Względami estetycznymi i obcowaniem z nietuzinkową sztuką w tej przestrzeni pozwalają cieszyć się obrazy Grzegorza Worpusa-Budziejewskiego. Wielkoformatowe płótna z kolekcji Sensual Landscapes przeciwstawiają się swoją czystą formą noonowskim ścianom, oferując ich odbiorcom prawdziwie abstrakcyjne doznania.

Ten wielokierunkowy obiekt, przy swojej niepodważalnej atrakcyjności wizualnej, nie zamyka się na kwestie czysto użytkowe. Dowodem tego mogą być wzbogacające go elementy wyposażenia domowego azylu kucharzy marki Cookie Kitchen Units, która jest jednym z pierwszych rezydentów części biurowej łódzkiego obiektu.

Każde miejsce tworzą ludzie – nie inaczej jest z Noon. Tę krainę projektowo-architektonicznej szczęśliwości cechuje widoczna na każdym kroku elastyczność, wolność, inspiracja i pasja, za którą odpowiedzialne są wszystkie osoby, które każdego dnia zostawiają tu cząstkę swego serca.

Zdjęcia: Noon & Olga Fedzin.

O firmie:

Luxrad to lider wśród producentów grzejników dekoracyjnych i łazienkowych w Polsce. Marka powstała w 2007 roku. Od początku istnienia cała produkcja odbywa się w Polsce. Luxrad tworzy najwyższej jakości produkty w zgodzie z nowoczesnym designem, ergonomią i bezpieczeństwem. Jest pierwszym Polskim producentem, który wykorzystał szkło w produkcji grzejników oraz opatentował technologie Wulkan. Firma posiada najszerszy asortyment oraz daje możliwość wykonania grzejnika na specjalne zamówienie.

Luxrad

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 16, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty