Start Arrow Wiadomości Arrow Nowa dachówka ceramiczna – pokrycie na wysoki połysk

Nowa dachówka ceramiczna – pokrycie na wysoki połysk

Do oferty firmy Röben dołączyła właśnie nowa dachówka MONZAplus maduro o błyszczącym, brązowym kolorze. Jest to odpowiedź na potrzeby rynku, który ceni lśniące pokrycia.

Tę gładką powierzchnię dachówka zawdzięcza pokryciu jej glazurą. Harmonijna barwa nowego pokrycia będzie dobrze współgrać z różnymi typami i odcieniami elewacji. To więc dobry wybór, kiedy inwestorom trudno podjąć decyzję o kolorze pokrycia.

Pozostałe właściwości maduro są znane z popularnego modelu MONZAplus: duży rozmiar przyspieszający krycie i pozwalający na znaczne oszczędności czasu oraz pieniędzy, mała waga 1 m² pokrycia, przekładająca się na niskie obciążenie połaci dachowej, boczne „ząbki”, które ułatwiają klamrowanie, a także mrozoodporność, trwałość i wytrzymałość.

Producent zapowiada, że cena MONZAplus maduro będzie zbliżona do innej dachówki glazurowanej w tym modelu – tobago czarnobrązowej.

(Dachówka maduro została pierwszy raz oficjalnie zaprezentowana na targach BUDMA 2013 w Poznaniu, gdzie zebrała bardzo pozytywne opinie. fot. Röben)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (492)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 25, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty