Start Arrow Wiadomości Arrow Nowa generacja klejów montażowych

Nowa generacja klejów montażowych

Marka Pattex, należąca do międzynarodowego koncernu Henkel, wprowadziła na rynek nową generację klejów montażowych serii Fix Extreme. Fix Total i Fix Power, bo o nich mowa, to uniwersalne, jednoskładnikowe kleje montażowe, przeznaczone do klejenia różnorodnej jakości materiałów i podłóż budowlanych. Obydwa produkty charakteryzują się wysoką przyczepnością początkową do 350 kg/m2, a dzięki zastosowaniu formuły „błyskawiczna przyczepność”, możliwe jest klejenie nawet bardzo ciężkich przedmiotów bez konieczności ich podpierania czy unieruchomienia.

Obydwa kleje gwarantują skuteczny i szybki montaż nawet bardzo ciężkich przedmiotów przez mniej doświadczonych użytkowników chemii budowlanej. W pełni ekologiczne, nie zawierające rozpuszczalnika, mogą być malowane tuż po zaschnięciu.

Pattex Fix Extreme Total, zdecydowanie bardziej wszechstronny, może być stosowany zarówno do materiałów chłonnych, jak i niechłonnych. Odporny na wilgotność, wszelkie warunki atmosferyczne i promienie UV, doskonale sprawdzi się na zewnątrz budynków. Zastosowana technologia FLEXTEC sprawia, iż jest bardzo wytrzymały na wstrząsy, wibracje i uderzenia, a dzięki specjalnej nakrętce może być wielokrotnie używany.

Drugi z modeli – Pattex Fix Extreme Power, przeznaczony wyłącznie do wnętrz, umożliwia uzupełnianie ubytków w podłożu do 10 mm. Z powodzeniem można go stosować do klejenia powierzchni wrażliwych na rozpuszczalniki.

Oba produkty posiadają najwyższą na rynku, sprawdzoną w testach przyczepność początkową do 350m2/kg, dzięki czemu znajdują zastosowanie w praktycznie nieograniczonej palecie materiałów budowlanych, m.in. drewna, cegły, betonu, ceramiki, kamienia, płyt gipsowych czy PCW-U.

Sugerowana cena detaliczna Pattex Fix Extreme Power to 22 zł, natomiast Pattex Fix Extreme – 30 zł.

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (1095)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 2, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

 • Mop chenille z kijem teleskopowym 120 cm

 • Kinkiet HILTON SILVER TK Lighting + gratis żar...

 • Lampa wisząca Wire White 3pł.

 • Promocja

  Lampa stołowa mini-trójnóg Kwitnące tulipany

 • Abażur Luna 60

 • Promocja

  Listwa Snow 3pł. spot czarny

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wykańczanie