Start Arrow Wiadomości Arrow Nowa linia lodówek marki Freggia

Nowa linia lodówek marki Freggia

Jak w pełni wykorzystać przestrzeń w kuchni i zadbać o odpowiednie przechowywanie żywności? Wyjątkowo duża pojemność i dodatkowa powierzchnia – nowe lodówki Freggia LBF360NX i LBF360NW o wysokości 200 cm to nie tylko więcej miejsca do wykorzystania, ale także innowacyjne technologie, zapewniające codzienną wygodę domowników.

Marka Freggia wprowadziła do oferty chłodziarko-zamrażarki LBF360NW i LBF360NX, dostępne w dwóch kolorach – białym oraz inox. Nowa linia lodówek to przede wszystkim zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne – model o wysokości 200 cmi przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnej szerokości 60 cm, wyróżnia się powiększoną pojemnością – aż do 336 litrów. Dzięki funkcjonalnie zorganizowanemu i przestronnemu wnętrzu, nowe lodówki Freggia są w stanie pomieścić więcej żywności, nawet w niestandardowych opakowaniach. To rozwiązanie, które docenią wszyscy domownicy.

Nowoczesne technologie od Freggia

Modele Freggia LBF360NW i LBF360NX mająklasę klimatyczną T, która zapewnia funkcjonowanie w temperaturze otoczenia nawet do +43°C. Natomiast komora zamrażarki z najwyższymi parametrami chłodzenia pozwoli utrzymać temperaturę w zamrażarcedo -24°C. Co więcej, przy wysokiej klasie efektywności energetycznej na poziomie A+, urządzenie zachowa niskie zużycie energii. Dodatkowo, wykorzystane w lodówce rozwiązania techniczne oraz specjalna izolacja akustyczna gwarantują zachowanie niskiego poziomu hałasu podczas jej codziennej pracy – na poziomie zaledwie 42 decybeli.

Z myślą o wygodzie

W nowych lodówkach Freggia LBF360NW i LBF360NX zastosowano takie rozwiązania, jak system Total No Frost, czyli całkowicie automatyczne rozmrażanie chłodziarki i zamrażarki. Wewnątrz komory chłodziarki zamontowany jest dodatkowy wentylator, zapewniający jednakowy poziom chłodzenia w całym wnętrzu urządzenia. Dodatkowe udogodnienie to funkcja „Holiday”, która aktywuje tryb oszczędzania energii i jest nieoceniona podczas dłuższej nieobecności domowników czy też rzadkiego korzystania z lodówki. Modele te wyposażone są również w wyświetlacz LCD pokazujący wszelkie potrzebne informacje o stanie technicznym oraz intuicyjne sterowanie dotykowe, które pozwala w łatwy sposób dostosować temperaturę w lodówce lub jej funkcje do indywidualnych preferencji domowników, a także rodzaju i ilości przechowywanej w nim żywności.

Komfort codziennego użytkowania nowych lodówek marki Freggia zapewniają także regulowane szklane półkiwykonane z bezpiecznego i wytrzymałego materiału (Safety Glass), dzięki którym można przechowywać na nich dowolnej wielkości naczynia.Z kolei szuflady zamrażarki zostały wykonane z przezroczystego tworzywa, co ułatwia odnalezienie zamrożonych produktów, bez konieczności ich otwierania.

Producentzadbał także o nowoczesną estetykę urządzenia, które harmonijnie wpiszę się w elegancko urządzone wnętrze. Niewidoczne uchwyty schowane w drzwiach oraz idealnie płaska linia drzwi sprawiają, że lodówka prezentuje się niezwykle efektownie. Wyjątkowego charakteru dodaje jej również wewnętrzne oświetlenie LED.

Lodówki LBF360NX i LBF360NW

Pojemność 336 litrów netto
Dwa kolory – biały i inox
Klasa klimatyczna T
Wewnętrzne oświetlenie LED
Przezroczyste, regulowane półki

Dodane przez: Freggia

Dodaj komentarz

Data dodania:


Grudzień 11, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Obejrzyj zdjęcia domowników