Start Arrow Wiadomości Arrow Nowa mikrofalówka Whirlpool: dobrze podgrzane i chrupkie

Nowa mikrofalówka Whirlpool: dobrze podgrzane i chrupkie

Wystarczy włożyć potrawę i włączyć? Wydaje się, że działanie kuchenki mikrofalowej ogranicza się wyłącznie do tych dwóch funkcji. Tymczasem mikrofalówka AMW 848 IXL firmy Whirlpool nie tylko równomiernie podgrzeje Twoje danie, ale też – dzięki technologii 6-ty Zmysł – podpowie optymalną temperaturę i czas przygotowania. Wyposażona w funkcję grilla sprawi, że potrawy będą nie tylko gorące, ale też delikatnie zarumienione – jak w piekarniku.

Kuchenka mikrofalowa AMW 848 IXL, Whirlpool

Kuchenka mikrofalowa AMW 848 IXL, Whirlpool

Trójwymiarowy system emisji mikrofal sprawia, że ciepło równomiernie rozchodzi się po całym wnętrzu urządzenia, podgrzewając w takim samym stopniu całe danie.

Wbudowany w mikrofalówkę grill pozwala na idealne przyrządzenie warzyw, kawałków mięsa czy chleba. Funkcja Combi to natomiast połączenie działania mikrofal i grilla, dzięki czemu potrawy będą nie tylko znakomicie gorące, ale też zarumienione.

Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 848 IXL posiada zabezpieczenie przed dziećmi i jest niezwykle łatwa w utrzymaniu. Na drzwiczkach została natomiast zastosowana powłoka iXelium™. Ta rewolucyjna nanotechnologia sprawia, że szkło jest o 30 procent bardziej odporne na zadrapania. Znacznie łatwiej jest je również wyczyścić. Nie potrzeba do tego żadnych środków chemicznych, wystarczy ściereczka nawilżona ciepłą wodą. Co również ważne, Whirlpool daje 10 lat gwarancji na zażółcenia i korozję elementów pokrytych iXelium™.

Kuchenka mikrofalowa Whirlpool
Linia wzornicza CUBE
Model AMW 848 IXL
Kolor inox
Cena: 2499 zł

Źródło:Whirlpool

Whirlpool
Wszystkie komunikaty (2408)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 5, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty