Start Arrow Wiadomości Arrow Nowa wylewka samopoziomująca: gładki podkład pod posadzki

Nowa wylewka samopoziomująca: gładki podkład pod posadzki

Do innowacyjnej generacji produktów podłogowych Weber dołączyła nowa wylewka samopoziomująca weber.floor POZIOM. Powstała ona z myślą o realizacji mniejszych oraz średnich inwestycji budowlanych. Specjalna receptura i właściwości wyrobu pozwalają na skuteczne i szybkie wykonanie prac przez wykonawców o mniejszym doświadczeniu a także inwestorów pragnących samodzielnie przygotować podłoże pod wykładziny.

Wylewkę weber.floor POZIOM opracowano z myślą o układaniu ręcznym – stosując się do prostych zaleceń, skutecznie przygotujemy podłoże z użyciem produktu o bardzo dobrych właściwościach samopoziomujących. Podkład w formie suchej mieszanki jest gotowy do użycia po wymieszaniu z wodą. Prace można przeprowadzić bardzo szybko. Już po 4-6 godzinach od wylania masy po podłożu można chodzić, po upływie 24 godzin można układać płytki ceramiczne a inne materiały wykończeniowe także nieporównanie szybciej niż w przypadku zwykłych zapraw. Oszczędność czasu przekłada się na wcześniejsze zakończenie prac i szybsze oddanie pomieszczeń do użytku.

Nowa wylewka, dzięki swojej innowacyjnej recepturze, ma bardzo dobre właściwości samopoziomujące. Pozwala na szybkie uzyskanie gładkiej i równej powierzchni pod różnego rodzaju wykładziny, płytki ceramiczne, panele podłogowe itp. Może być stosowana w pomieszczeniach suchych, wilgotnych i mokrych (np. łazienki, kuchnie itp.). Wylewka przeznaczona jest również do wygładzania podkładów z ogrzewaniem podłogowym. weber.floor POZIOM może być stosowana zarówno na podłożach betonowych, jak i na jastrychach cementowych.

Wylewka samopoziomująca weber.floor POZIOM jest dostępna w sieci sprzedaży Weber w całym kraju, w opakowaniach o wadze 25 kg.

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (1095)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 5, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

 • Mop chenille z kijem teleskopowym 120 cm

 • Kinkiet HILTON SILVER TK Lighting + gratis żar...

 • Lampa wisząca Wire White 3pł.

 • Promocja

  Lampa stołowa mini-trójnóg Kwitnące tulipany

 • Abażur Luna 60

 • Promocja

  Listwa Snow 3pł. spot czarny

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wykańczanie