Start Arrow Wiadomości Arrow Nowa zmywarka Bosch dla całej rodziny

Nowa zmywarka Bosch dla całej rodziny

Poranek, śniadanie dla całej rodziny, kolejny zabiegany dzień. Później obiad, podwieczorek, kolacja i… cała sterta naczyń. Bosch przedstawia nową zmywarkę Serie | 8 z funkcjami dopasowanymi dla całej rodziny. Opcja podwyższonej temperatury HigienaPlus zapewnia bardziej higieniczne mycie, a system koszy VarioFlex Pro pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni zmywarki.

Zmywarka Bosch SMS88TI07E

Zmywarka Bosch SMS88TI07E

Perfekcja pełna funkcji

Nowa zmywarka Bosch SMS88TI07E oferuje aż 8 programów mycia oraz liczne funkcje dodatkowe stworzone z myślą o każdej rodzinie. HigienaPlus to propozycja skierowana w szczególności do młodych rodziców: dzięki podwyższonej temperaturze mycia wszelkie butelki czy kubeczki do karmienia będą nie tylko perfekcyjnie czyste, ale także sterylne i wolne od bakterii.

Zabieganym rodzicom, mającym pełne ręce roboty przyda się też funkcja Opóźnienia Startu. Dzięki niej korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, gdyż umożliwia rozpoczęcie programu w dowolnej chwili, np. w nocy lub gdy jesteśmy w pracy. Dodatkowo, innowacyjny system suszenia EcoZeolith sprawi, że naczynia będą gotowe do kolejnego użycia tuż po zakończeniu programu, co pozwala zaoszczędzić cenny czas. Zeolith to naturalny minerał, który nigdy się nie zużywa. Pochłania wilgoć pozostałą po zmywaniu i przetwarza ją w ciepłe powietrze. A wszystko to z dbałością o domowy budżet: system EcoZeolith pozwala zaoszczędzić o 30% więcej energii od klasy efektywności energetycznej A.

Maksymalna elastyczność

Częstym problemem dużych rodzin jest sterta brudnych naczyń po całym dniu. Nowa zmywarka Bosch mieści ich aż 13 kompletów, a dodatkowo system koszy VarioFlex Pro z szufladą Vario3 Pro pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni zmywarki. Po wspólnym gotowaniu do umycia mamy nie tylko talerze czy szklanki, ale też mocno zabrudzone garnki. Z najbardziej uporczywymi nieczystościami perfekcyjnie poradzi sobie funkcja Strefa Intensywna, która zwiększa ciśnienie wody w dolnym koszu.

Bosch w każdym detalu

Nowa zmywarka marki Bosch wyposażona jest w wyświetlacz TFT o doskonałym kontraście, dlatego informacje o trwającym właśnie programie możemy bez problemu odczytać pod każdym kątem. Wybór programu i funkcji jest niezwykle prosty. Dotykowy metalowy panel intuicyjnie i wygodnie prowadzi przez proces wyboru. Dodatkowo gwarancja na system AquaStop na cały czas użytkowania urządzenia pozwoli zachować spokój podczas wyjazdów i wakacji.

Zmywarka Bosch SMS88TI07E

Zmywarka Bosch SMS88TI07E

Zmywarka Bosch SMS88TI07E:
– Suszenie EcoZeolith
– Silnik EcoSilence Drive, super cicha: 42db
– Szuflada Vario3 Pro
– Higiena Plus
– oświetlenie komory zmywarki: Emotion-Light
(diody emitujące łagodne, białe światło)
– funkcja VarioSpeed Plus skracająca
czas pracy programu nawet do 66%
Cena: 4 919 zł

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 5, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty