Start Arrow WnętrzaArrow Nowoczesna boazeria… Wprowadź drewno do swojego wnętrza!

Nowoczesna boazeria… Wprowadź drewno do swojego wnętrza!

Drewno jest jednym z najpiękniejszych materiałów wykończeniowych. Niepowtarzalna struktura, ponadczasowy wygląd i ekologiczny charakter to główne cechy tego surowca. Boazeria nie musi kojarzyć się nam z czasami PRL-u. Sprawdź, jak zaaranżować wnętrze drewnianymi elementami i ciesz się pięknem wykończenia!

Zapomnijmy o tradycyjnej boazerii i zastąpmy ją elementami drewnianymi bądź drewnopochodnymi. Obecnie przy kładzeniu boazerii większe elementy, prezentują się lepiej. Nowoczesna boazeria bardzo często przypomina podłogę. Zwraca się uwagę także na wzory i usłojenia drewna. Warto zaznaczyć, iż na rynku dostępne są panele ścienne w różnych kształtach, np. w kształcie rombu lub koła.

Ciekawą alternatywą mogą być kolorowe elementy drewniane. Wraz z popularnością stylu skandynawskiego i surowych wnętrz w odcieniach szarości, na rynku pojawiło się wiele preparatów, które służą do wykańczania drewna. Do malowania drewnianej boazerii można użyć lakierów, lazury, farb, emalii i olejów. Dwa pierwsze tworzą powłoki transparentne, a na powierzchni drewna widać układ słojów. Z kolei farby i emalie to powłoki kryjące. Oleje natomiast wzmacniają kolor i chronią drewno. Dzięki nim drewniana okładzina będzie wyglądać jak nowa.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 18, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Plafon Vaio 5 White

  • Promocja

    TK Lighting Lampa Wisząca Drop Black Small

  • Lampa wisząca Malva 3 Pink

  • Lampa wisząca Wire Black 5pł.

  • Lampa Wisząca Harmony Black

  • TK Lighting Lampa podłogowa Wire White