Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Nowoczesne aranżacje łazienki

Nowoczesne aranżacje łazienki

Dla wielu z nas w łazience najważniejsza jest funkcjonalność. Dlatego, mimo ogromnej popularności stylizacji na retro i vintage, nowoczesne i praktyczne aranżacje łazienki wciąż maja wielu fanów. Nie oznacza to jednak, że muszą być nudne. Jeśli szukamy czegoś pomiędzy aranżacją retro, a surowym minimalizmem, oto kilka ciekawych propozycji.

Jasnobrązowym ścianom w łazience mogą towarzyszyć delikatne, rustykalne inspiracje - na przykład drewniane dodatki na ścianach.

Autor: archiwum DOM.pl

Nawet najprostsza aranżacja zyskuje dzięki kafelkom o ciepłej barwie. Minimalistyczna łazienka urządzona w całości na biało może wyglądać trochę zimno i nieprzyjemnie, w szczególności gdy użyjemy białych kafelków.

Autor: archiwum DOM.pl

Biel i brąz to świetny duet, jeśli chodzi o aranżację łazienki. Wygląda elegancko i nowocześnie, a zarazem cieplej sympatyczniej niż klasyczne zestawienie czerni z bielą.

Autor: archiwum DOM.pl

Jeśli decydujemy się na aranżacje łazienki w kolorze białym, postarajmy się, żeby nie była nudna. Nadajmy jej nieco artystycznego i tajemniczego charakteru. Dobrym rozwiązaniem jest wielkie lustro stojące przy ścianie.

Autor: archiwum DOM.pl

Biel i szarość w łazience to coś dla miłośników prostoty i funkcjonalności. Uważajmy jednak, aby całość nie wyglądała monotonnie. Starajmy się przełamywać kolorystykę oryginalnymi dodatkami, takimi jak kolorowe (na przykłąd czerwone) ręczniki lub dywaniki.

Autor: archiwum DOM.pl

Coraz częściej w łazienkach goszczą zestawienia kolorystyczne pozornie zupełnie do nich nie pasujące. Czarne ściany i czerwone meble - to coś dla osób lubiących się wyróżniać. Jeśli już zdecydowaliśmy się na mocne kolory, możemy "iść na całość" i wybrać naprawdę oryginalne kształty. Taka łazienka z pewnością zapadnie w pamięć naszym gościom!

Autor: archiwum DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza