Start Arrow Wiadomości Arrow Nowoczesne dekoracyjne tynki kwarcowe

Nowoczesne dekoracyjne tynki kwarcowe

Tynki kwarcowe z kolekcji Francesco Guardi, firmy LAKMA, to linia mas dekoracyjnych, produkowanych na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz ściśle wyselekcjonowanych kruszyw kwarcowych o grubości ziarna od 0,1 do 1,2 mm. Produkt dostępny jest w dwóch liniach kolorystycznych – Natural oraz Extreme i może być wykorzystywany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Tynk kwarcowy Francesco Guardi przeznaczony jest do wykonywania trwałych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich. Dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym oraz odporności na zmienne czynniki atmosferyczne może być wykorzystywany do ozdabiania fragmentów elewacji, ścian balkonów lub powierzchni ogrodzeń betonowych.

Masa kwarcowa doskonale sprawdza się również w całościowym wykańczaniu fasad budynków jako warstwa zewnętrzna systemów ociepleń opartych na  styropianie. Dodatkowo dzięki swoim wyjątkowym walorom dekoracyjnym doskonale sprawdza się również we wnętrzach.

Produkt nadaje się do wykańczania powierzchni mocno obciążonych użytkowo takich, jak np.  korytarze, klatki schodowe, przedpokoje, a także w pomieszczeniach użytku publicznego, jak szkoły, urzędy czy przychodnie lekarskie. Produkt posiada atest higieniczny, dzięki czemu możemy być pewni, że jest on nieszkodliwy dla otoczenia.

(Tynk Kwarcowy z kolekcji Francesco Guardi, fot. LAKMA)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (495)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


lipiec 1, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Promocja

    Mop chenille z kijem teleskopowym 120 cm

  • Kinkiet HILTON SILVER TK Lighting + gratis żar...

  • Lampa wisząca Wire White 3pł.

  • Listwa Snow 3pł. spot czarny