Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne domy jednorodzinne…

Nowoczesne domy jednorodzinne…

Nowoczesne domy jednorodzinne, znajdujące się w naszej kolekcji, to doskonałe projekty, dedykowane tym, którzy cenią sobie współczesny design i innowacyjne rozwiązania. Wśród naszych propozycji dominują proste i energooszczędne domy, które charakteryzują się licznymi przeszkleniami i modnymi detalami. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt TP Dana 3 CE (DOM TP2-75) to jednorodzinny budynek mieszkalny, parterowy, z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Projekt charakteryzują: prosta bryła i dwuspadowy dach. Konstrukcja ta gwarantuje niskie koszty budowy i późniejszej eksploatacji. Biały tynk na elewacji urozmaicają: drewniana szalówka i szary kamień, który pięknie współgra ze stolarką okienno-drzwiową, w tym samym odcieniu. Innowacyjny charakter budynku podkreślają szklane balustrady i grafitowa, płaska dachówka. Wyraźnie podzielona przestrzeń mieszkalna na strefę dzienną, nocną i gospodarczą, ułatwia komunikację między gospodarzami. W części dziennej mieści się salon, połączony z jadalnią oraz kuchnią. Dodatkowy pokój uzupełnia tę część. W części nocnej natomiast, znajdującej się na poddaszu, ulokowano: trzy sypialnie, łazienkę oraz pralnię. Warto dodać, że największa sypialnia posiada własną łazienkę i garderobę. 

Wśród nowoczesnych domów jednorodzinnych znalazł się także projekt TP Anaka CE (DOM TP2-73). To podobnie, jak poprzednia propozycja, dom parterowy, z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o beżową płytkę elewacyjną, imitującą cegłę, co nadaje projektowi surowego i innowacyjnego charakteru. Na parterze mieści się strefa dzienna, w skład której wchodzą: salon połączony z jadalnią i bezpośrednim wyjściem na taras, kuchnia ze spiżarnią i łazienka. Na tej samej kondygnacji zaprojektowano dodatkowy pokój, który może być sypialnią dla gości lub idealnym miejscem do pracy. Na poddaszu z kolei mieści się strefa nocna. Znajdziemy tam: trzy sypialnie, łazienkę i pralnię. Dwustanowiskowy garaż i kotłownia mieszczą się w strefie gospodarczej. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 27, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów