Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne domy, nowości w naszej ofercie!

Nowoczesne domy, nowości w naszej ofercie!

Nowoczesne domy to kategoria projektów dedykowana miłośnikom innowacyjnych rozwiązań architektonicznych i aranżacyjnych. Domy te zachwycają oryginalnymi bryłami i funkcjonalnym wnętrzem. W naszej kolekcji nowoczesnych domów pojawiło się kilka nowości projektowych. Sprawdź i zainspiruj się!

Projekt ATS AT-158 CE (DOM UP2-15) to innowacyjny dom jednorodzinny, który doskonale wpisze się w wąską działkę. Dom ten posiada użytkowe poddasze. Został przykryty dwuspadowym dachem bez okapów. Liczne przeszklenia rozjaśniają naturalnym światłem poszczególne pomieszczenia. Biała elewacja wzbogacona o drewniane detale, prezentuje się niezwykle efektownie. Projekt przewiduje jednostanowiskowy garaż. Na parterze ulokowano część dzienną, składającą się z obszernego salonu, połączonego z jadalnią i z kuchnią. Obok wejścia do domu zaprojektowano toaletę dla gości. Pod schodami mieści się pomieszczenie gospodarcze. Przestrzeń parteru uzupełniają: gabinet z osobnym wyjściem do ogrodu oraz kotłownia. Na poddaszu przewidziano część nocną, która składa się z: czterech sypialni, łazienki z narożną wanną i z kabiną prysznicową oraz ogólnodostępnej garderoby. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem nowoczesnego domu jest projekt ARC Sosnówka bliźniak A-BL1 z garażem CE (DOM OG1-46). Dom ten powstał na planie prostokąta. Przykryto go dwuspadowym dachem bez okapów. Idealnie wpisze się w wąską działkę. Jasna elewacja budynku pięknie komponuje się z okładziną z kamienia, którą wyłożono strefę wejściową do domu. Na parterze mieści się jednoprzestrzenny pokój dzienny, łączący: kuchnię ze spiżarnią, jadalnię oraz salon z wyjściem na taras, a także łazienka, dodatkowy pokój oraz kotłownia. Na poddaszu natomiast ulokowano część nocną, składającą się z: trzech sypialni, obszernej łazienki z wanną oraz pralni. Minimalistyczny design projektu w połączeniu z kamienną okładziną, prezentuje się wyjątkowo. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 30, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów