Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne domy, nowości w naszej ofercie!

Nowoczesne domy, nowości w naszej ofercie!

Nowoczesne domy to bardzo modernistyczne i niepowtarzalne budynki mieszkalne, dostępne w naszej ofercie. Domy te wykorzystują innowacyjne rozwiązania architektoniczne i aranżacyjne, odpowiadając na współczesne trendy w dziedzinie architektury. Jeśli poszukujesz nowoczesnego projektu domu dla siebie i dla swojej rodziny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której pojawiło się kilka, bardzo interesujących nowości!

Projekt CPT HomeKONCEPT-02 ENERGO CE (DOM CP5-08) to niezwykle nowoczesny dom energooszczędny, który pomieści cztero-, a nawet pięcioosobową rodzinę. Dom ten skierowany jest do miłośników otwartych i stylowych przestrzeni. Projekt posiada jednostanowiskowy garaż. Na szczególną uwagę zasługuje antresola, która podkreśla elegancję przytulnego salonu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, strefa dzienna, którą tworzą: kuchnia z jadalnią i salon, zyskuje na przestronności. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Na parterze ulokowano także dodatkowy pokój, który może pełnić rolę pokoju gościnnego lub gabinetu. Na poddaszu zaś mieści się część nocna, dedykowana domownikom. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, dwie łazienki oraz garderobę. Elegancki taras nad garażem, dostępny z dwóch sypialni, jest dużym atutem projektu. Jasna elewacja budynku w połączeniu z naturalnymi materiałami, takimi jak: drewno czy beton, prezentuje się niezwykle efektownie i przytulnie. 

Kolejnym, bardzo wyjątkowym projektem nowoczesnego domu jest projekt CPT HomeKoncept-28 wariant 02 CE (DOM CP5-47). Oryginalna bryła budynku, przykryta czterospadowym dachem, przykuwa uwagę. Betonowa elewacja w połączeniu z drewnem i białym tynkiem podkreśla nowoczesną stylistykę projektu. Dom posiada bardzo funkcjonalne wnętrze, podzielone na dwie strefy: dzienną i nocną. CPT HomeKoncept-28 wariant 02 CE wyposażony jest w wygodny, dwustanowiskowy garaż. Na parterze mieści się przestronna część dzienna, składająca się z: otwartej kuchni ze spiżarnią oraz wyspy, jadalni i salonu z przytulnym kominkiem i wyjściem na taras. Obok wejścia ulokowano garderobę oraz toaletę. Na tej samej kondygnacji mieszczą się również: trzy sypialnie, łazienka z wolnostojącą wanną, ogólnodostępna garderoba, pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownia. Poddasze zaś składa się z: trzech sypialni, dużej łazienki oraz pomieszczenia rekreacyjnego. Jedna z sypialni na poddaszu posiada własną łazienkę i garderobę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 14, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów