Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne domy, nowości w naszej ofercie!

Nowoczesne domy, nowości w naszej ofercie!

Nowoczesne domy to proste budynki mieszkalne, wyróżniające się precyzyjnie zaprojektowanymi detalami, które prezentują się niezwykle oryginalnie. Domy te odpowiadają współczesnym trendom architektonicznym. Jeśli więc poszukujesz niebanalnego projektu domu o nowoczesnej stylistyce, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której nie brak nowości projektowych! Sprawdź i zainspiruj się!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt CPT HomeKONCEPT – New House 709 CE (DOM CP5-44). Oryginalna bryła budynku została przykryta czterospadowym dachem. Połączenie kamienia, drewna i białego tynku sprawia, że dom prezentuje się niezwykle efektownie i odpowiada współczesnym trendom architektonicznym. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Na szczególną uwagę zasługuje zadaszony taras, który jest przedłużeniem pokoju dziennego. Dom posiada poddasze użytkowe. Projekt wydziela dwie, praktyczne strefy: dzienną i nocną. Część dzienna, ulokowana na parterze, mieści w sobie otwartą część dzienną, łączącą: kuchnię z wyspą i ze spiżarnią, jadalnię i salon. Kondygnację tę uzupełniają: wiatrołap z pojemną garderobą, łazienka, gabinet, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze oraz wygodny, dwustanowiskowy garaż. Warto dodać, że projekt przewiduje także drugi taras, dostępny z gabinetu. Na poddaszu zaś zaprojektowano część nocną, przeznaczoną dla domowników. To w niej znajdziemy: trzy, przestronne sypialnie, łazienkę z wanną i pralnię. Każda sypialnia posiada własną garderobę. 

Kolejnym, bardzo interesującym projektem nowoczesnego domu jest projekt CPT HomeKONCEPT – New House 707 CE (DOM CP5-21). To, podobnie jak poprzednia propozycja, dom z poddaszem użytkowym. Projekt posiada duży taras, ozdobiony charakterystycznym, białym belkowaniem. Nieregularna bryła budynku została pokryta wielospadowym dachem, z dwustanowiskowym garażem wysuniętym przed lico budynku. Projekt podzielono na dwie, funkcjonalne strefy: dzienną i nocną. W części dziennej mieści się serce domu, czyli otwarty salon z kuchnią i wyspą kuchenną oraz jadalnią. Poddasze to część nocna, która mieści w sobie: cztery sypialnie, łazienkę, pralnię oraz ogólnodostępną garderobę. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę  i osobną garderobę. HomeKONCEPT – New House 707 to propozycja dla osób szukających przestronnego domu z poddaszem w nowoczesnej i niezwykle oryginalnej odsłonie. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 6, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów