Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne domy, nowości w naszej ofercie!

Nowoczesne domy, nowości w naszej ofercie!

Nowoczesne domy to utrzymane w futurystycznej formie budynki mieszkalne, które zachwycają swoim wyglądem i funkcjonalnością. Domy te są energooszczędne. Wykorzystują inteligentne rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie. Nowoczesne domy wpisują się w aktualne trendy architektoniczne. Jeśli więc jesteś zwolennikiem innowacyjnych rozwiązań architektonicznych i aranżacyjnych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych domów, w której nie brak nowości projektowych!

Projekt CPT HomeKONCEPT-New House 707 CE (DOM CP5-21) to bardzo nowoczesny dom z poddaszem użytkowym i dużym tarasem. Ozdobne, białe belkowanie, okalające dom, prezentuje się niezwykle efektownie. Nieregularna bryła pokryta wielospadowym dachem, z dwustanowiskowym garażem, wysuniętym przed lico budynku jest oryginalnym rozwiązaniem, odpowiadającym współczesnym trendom architektonicznym. Biała elewacja w połączeniu z drewnianymi detalami podkreśla innowacyjną stylistykę projektu. Liczne przeszklenia doświetlają wnętrze naturalnym światłem. Na parterze, po lewej stronie od wejścia, mieści się przestronna część dzienna, składająca się z: otwartej kuchni ze spiżarnią, jadalni i salonu z kominkiem i wyjściem na zadaszony taras. Obok wejścia ulokowano garderobę na odzież wierzchnią oraz niedużą toaletę, dedykowaną gościom. Na końcu korytarza znajduje się gabinet z wyjściem na zadaszony taras. Pomieszczenie to można zaadaptować na pokój gościnny. Obok niego zaprojektowano łazienkę. Parter uzupełniają: kotłownia i pomieszczenie gospodarcze z osobnym wyjściem na zewnątrz. Na poddaszu zaś mieści się część nocna, składająca się z: czterech, dużych sypialni, przestronnej łazienki z wanną i z kabiną prysznicową, pralni i ogólnodostępnej garderoby. Jedna z sypialni posiada własną garderobę i łazienkę. 

Następnym, bardzo interesującym projektem nowoczesnego domu, dostępnym wśród naszych nowości projektowych, jest CPT HomeKONCEPT-51 CE (DOM CP1-60). To dom parterowy z użytkowym poddaszem, przykryty dwuspadowym dachem. Innowacyjna bryła budynku prezentuje się bardzo okazale i z pewnością spodoba się miłośnikom oryginalnych rozwiązań architektonicznych. Dom posiada dwustanowiskowy garaż, przykryty płaskim dachem. Biała elewacja została uzupełniona o betonowe detale. Duże przeszklenia nawiązują do nowoczesnej stylistyki projektu. Zadaszona strefa wejściowa domu, chroni gospodarzy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Główna część parteru to część dzienna, składająca się z: kuchni z wyspą, jadalni i salonu z kominkiem. Kondygnację tę uzupełniają: łazienka, garderoba, gabinet, spiżarnia i kotłownia. Na poddaszu zaś ulokowano część nocną, w której znajdziemy: trzy sypialnie, ogólnodostępną garderobę, łazienkę i pralnię. Jedna z sypialni posiada własną garderobę i łazienkę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 10, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty