Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne domy parterowe…

Nowoczesne domy parterowe…

Nowoczesne domy parterowe dedykowane są tym, którzy nie boją się nieszablonowych rozwiązań architektonicznych. Domy, w których wszystkie pomieszczenia ulokowane są na jednym piętrze są bezpieczne i funkcjonalne. Ich program użytkowy jest rozsądnie przemyślany. Dzięki temu budynki te gwarantują pełną swobodę i komfort ich użytkowania. Brzmi ciekawie? Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt PJK Ka 75 CE (DOM GW2-36) to innowacyjny dom parterowy, utrzymany w stylistyce tzw. nowoczesnej stodoły. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi około 215 m2. Dom ten jest bardzo funkcjonalny. Praktycznym rozwiązaniem projektu jest przestronny, dwustanowiskowy garaż, połączony z pomieszczeniem gospodarczym. Gotowy projekt domu parterowego dla zachowania maksymalnej prywatności oraz intymności mieszkańców, wydziela dwie strefy: dzienną i nocną. W pierwszej z nich znajdziemy: przestronną kuchnię z dużym narożnym oknem, jadalnię połączoną z salonem i bezpośrednim wyjściem na taras oraz toaletę. Z kolei w strefie nocnej mieści się: przestronna sypialnia z prywatną łazienką i garderobą, trzy dodatkowe pokoje sypialniane oraz łazienka i sauna. Jasna elewacja budynku uzupełniona została o betonowe detale, które pięknie współgrają z popielatą bryłą garażu, nieco wysuniętą do przodu. 

Kolejnym, atrakcyjnym projektem nowoczesnego domu parterowego jest projekt ARC Flora bez garażu CE (DOM OG3-48). Dom ten, podobnie jak poprzednia propozycja projektu, to nowoczesna stodoła. Jasną elewację budynku zdobią jednak drewniane elementy. Po lewej stronie od wejścia mieści się strefa dzienna. To w niej znajdziemy: otwartą kuchnię ze spiżarnią i pralnią, salon, jadalnię oraz toaletę. Po prawej zaś stronie mieści się strefa nocna, dedykowana domownikom. Architekci zaprojektowali w niej: trzy sypialnie, ogólnodostępną garderobę oraz przestronną łazienkę z wanną. Warto zaznaczyć, że największa z sypialni posiada osobną łazienkę i garderobę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 8, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty