Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne domy piętrowe z płaskim dachem

Nowoczesne domy piętrowe z płaskim dachem

Domy piętrowe z płaskim dachem to prawdziwe perełki architektoniczne, mieszczące się w kategorii domów nowoczesnych. Jeśli więc jesteś zwolennikiem innowacyjnych rozwiązań architektonicznych, zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją nowoczesnych domów piętrowych z płaskim dachem. Sprawdź nasze nowości projektowe i zainspiruj się!

Jako pierwszy na liście naszych propozycji pojawił się projekt PPE NOWATORSKI D57 WARIANT I CE (DOM EG1-94). To nowoczesny i komfortowy dom piętrowy, z płaskim dachem. Serce domu to wysoki salon z widokiem na ogród, z miejscem na kanapę, duży stół i kominek oraz schodami, prowadzącymi na piętro, pod którymi znajduje się przejście do gabinetu. Wygodna kuchnia, otwarta na salon, z widokiem na wejście do domu wyposażona została w spiżarnię oraz centralnie usytuowaną wyspę kuchenną. Usytuowana na tej samej kondygnacji łazienka jest dostępna zarówno z salonu, jak i z kuchni. Wiatrołap został wyposażony w pojemne szafy. To z niego możemy przejść bezpośrednio do kotłowni, a następnie do dwustanowiskowego garażu. Wnętrze domu posiada także dodatkowe pomieszczenie techniczne, z bezpośrednim dostępem do garażu i ogrodu, którego funkcję można dopasować do własnych potrzeb. Na piętrze rozplanowano: trzy, wygodne pokoje, z czego pokój gospodarzy posiada własną garderobę i łazienkę. Do pozostałych dwóch pokoi przynależy osobna łazienka. Na piętrze nie zabrakło również miejsca na pralnię. W korytarzu zaprojektowano wyjście na spory zewnętrzny taras. NOWATORSKI D57 to niebanalna bryła połączona ze świetnie rozplanowaną funkcjonalnością. Elewacja budynku to umiejętne połączenie bieli i szarości oraz „ocieplających” dom desek.

Kolejnym, atrakcyjnym projektem domu piętrowego z płaskim dachem jest projekt TP Emiko CE (DOM TP2-89). Dom ten wydziela dwie, funkcjonalne strefy: dzienną, usytuowaną na parterze oraz nocną, mieszczącą się na piętrze. W części dziennej znajduje się przestronny pokój dzienny, łączący: salon, jadalnię i aneks kuchenny. Na tej samej kondygnacji zaprojektowano także garderobę, niewielką toaletę i wiatrołap z pojemnymi szafami wnękowymi. Projekt przewiduje także jednostanowiskowy garaż, którego przedłużeniem jest kotłownia. Na piętrze zaś mieści się część nocna, dedykowana domownikom. To w niej znajdziemy: cztery sypialnie, łazienkę z narożną wanną oraz pralnię. Co ciekawe, jedna z sypialni posiada własną garderobę. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o drewniane i betonowe elementy, które podkreślają nowoczesną stylistykę projektu. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


marzec 24, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów