Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne i energooszczędne projekty domów

Nowoczesne i energooszczędne projekty domów

Nowoczesne i energooszczędne projekty domów zostały stworzone z myślą o ograniczeniu strat energii. Domy te charakteryzują się zmniejszonym zapotrzebowaniem na ciepło. Zastosowane w nich rozwiązania architektoniczne oraz dobór materiałów sprawiają, że domy te gwarantują mieszkańcom komfort w ich użytkowaniu oraz niskie koszty eksploatacji budynku. Sprawdź naszą kolekcję nowoczesnych i energooszczędnych domów i zainspiruj się!

Projekt DCE MAJA CE (DOM TK1-19) to nowoczesny i przestronny dom, przeznaczony dla rodziny dwupokoleniowej. Niekonwencjonalna forma budynku przykuwa uwagę, a to za sprawą łagodnej linii gzymsu od wschodniej strony. Zielony ogród nad garażem, przekryte ażurowym zadaszeniem patio, a także duży taras, dostępny z salonu, sprawią, że dom będzie doskonałym miejscem relaksu i wypoczynku. Parter składa się z jednego pomieszczenia, łączącego salon, jadalnię oraz otwartą kuchnię. Dodatkowym atutem projektu jest klimatyczny kominek, zaprojektowany w salonie. Na tej samej kondygnacji mieszczą się również: sypialnia, dwie łazienki, pomieszczenie techniczne oraz dwustanowiskowy garaż. Na poddaszu natomiast zaaranżowano część nocną, w skład której weszły trzy sypialnie oraz obszerna łazienka. Warto zaznaczyć, że jedna z sypialni posiada własną garderobę. 

Kolejnym, ciekawym projektem domu energooszczędnego jest projekt DCE SIELSKI CE (DOM TK1-50). To dom jednorodzinny, przeznaczony dla pięcioosobowej rodziny o oryginalnym kształcie i niebanalnych rozwiązaniach architektonicznych. Projekt ten zakłada aranżację poddasza. Industrialny kolor elewacji i taras, znajdujący się nad garażem to niewątpliwie ogromne atuty projektu, które wyróżniają ten projekt na tle innych budynków. Pater to jednoprzestrzenna strefa, w skład której wchodzą: pokój dzienny, jadalnia oraz otwarta kuchnia. Kominek ulokowany w centralnej części salonu sprawia, że wieczory stają się przytulne i klimatyczne. Ponadto na tej samej kondygnacji znajdują się dwa pokoje, które mogą pełnić funkcję pokoju seniora oraz gabinetu. Na powierzchnię parteru składa się także: garderoba, łazienka, toaleta, pomieszczenie techniczne, warsztat i dwustanowiskowy garaż. Na poddaszu przewidziano strefę nocną. To tam mieszczą się: trzy sypialnie, dwie garderoby oaz obszerna łazienka. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 11, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów