Start Arrow WnętrzaArrow Nowoczesne łazienki – zobacz ciekawe nowości

Nowoczesne łazienki – zobacz ciekawe nowości

Nowoczesne aranżacje łazienek to nie tylko funkcjonalizm i nowe technologie, ale również komfort i wygoda domowego SPA. Łazienka pełni dziś funkcję także pokoju do wypoczynku i relaksu. Przedstawiamy nowości produktowe, które umożliwią nam taką aranżację wnętrza.

Przykrycie wanny

Przykrycie na wannę uzupełnia program nowoczesnej łazienki o funkcje pokoju do odpoczynku i wyciszenia. Znacznie przedłuża więc miłe, kąpielowe chwile spokojnej kontemplacji.

(Leżanka, przykrycie na wannę Kaldewei RELAX)

Składa się z trzech ręcznie szytych, tapicerowanych elementów wykonanych z wysokiej jakości  materiału. Jest to technologia zapożyczona z przemysłu jachtowego. Poszczególne elementy przykrycia dają się łatwo ze sobą łączyć, co pozwala na stworzenie sporej powierzchni do leżenia. Można rozłożyć ją na całą wannę, a za pomocą dodatkowej poduszki zbudować zachęcającą do odpoczynku strefę wyciszenia.

(Przykrycie na wannę Kaldewei RELAX)

Każdy z elementów można też wykorzystać inaczej, na swój sposób. Można, na przykład, stworzyć „mostek” zawieszony pomiędzy rantami wanny. Dzięki temu książki, gazety i napoje będą w zasięgu ręki kąpiącej się osoby. Elementy  przykrycia na wannę mogą też służyć jako wygodne siedzenie w trakcie pielęgnacji ciała.

Następna »

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza