Start Arrow InstalacjeArrow Nowoczesne ogrzewanie kuchni

Nowoczesne ogrzewanie kuchni

Wybór grzejnika do kuchni jest zadaniem niełatwym. Zazwyczaj jest to pomieszczenie zabudowane szafkami, sprzętem kuchennym i AGD. Poza tym kuchnie w naszych domach mogą być różnego typu. Często miejsce to jest niewielkich rozmiarów, zdarza się także, że jest pomieszczeniem „nieustawnym”. Coraz częściej, w nowoczesnym budownictwie kuchnia przybiera charakter otwarty i jest połączona z jadalnią. Jak w takim razie wybrać odpowiedni grzejnik do przestrzeni, która łączy w sobie dwa typy pomieszczeń i różne style?

kuchnia

Zalety nowoczesnych grzejników aluminiowych

  • łatwość dopasowania do każdego typu pomieszczenia – szeroki wybór modeli, cechujących się modułowością, co pozwala na pokrycie powierzchni od 350 mm do 2 m,
  • jednolity i elegancki design pozwala na zamontowanie ich w różnych miejscach, w kuchni, czy w salonie, zaspokajając każde zapotrzebowanie na ciepło,
  • praca w niskiej temperaturze wody, co powoduje zmniejszenie ruchów konwekcyjnych. Tym samym, unikając ruchów pyłków obecnych w pomieszczeniu. Nie powstają smugi na ścianach spowodowane zwęgleniem kurzu, który miał styczność z gorącymi przedmiotami.
  • regulowanie, włączanie i wyłączanie w sposób bardzo szybki dopasowując się do każdych warunków klimatycznych, nawet w przypadku szybkich skoków temperatury zewnętrznej. W kuchni zmiany temperatur są bardzo częste, co spowodowane jest obecnością różnych źródeł ciepła takich jak na przykład: sprzęt AGD, lampy, płyty grzewcze, czy zmiana poziomu nasłonecznienia w ciągu dnia.
(Grzejnik Garda S/90 firmy Fondital / Nova Florida)

(Grzejnik Garda S/90 firmy Fondital / Nova Florida)

Grzejnik Garda S/90 jest więc dobrym rozwiązaniem, spośród wielu propozycji firmy Fondital / Nova Florida dla tych, którzy cenią funkcjonalność, wydajność i elegancki styl. Ten wyjątkowy grzejnik poddany jest dwóm etapom lakierowania – metodą anaforezy oraz metoda proszkową, dzięki czemu jego powierzchnia jest idealnie gładka i błyszcząca. Klasyczny wygląd grzejnika nie zakłóci narzuconej stylistyki wnętrza.

Warto pamiętać, że kuchnia, w której będziemy się dobrze czuli to nie tylko wysokiej klasy sprzęt, specjalnie projektowane meble i podążający za trendami wystrój wnętrza. To także ciepło, płynące z właściwie dobranego systemu grzewczego.

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje