Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne projekty domów od pracowni HomeKoncept

Nowoczesne projekty domów od pracowni HomeKoncept

Nowoczesne projekty domów pracowni HomeKoncept, dostępne w naszej ofercie, dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klientów. Atrakcyjne rozwiązania architektoniczne i ciekawy design projektów sprawia, że cieszą się one niesłabnącą popularnością. Większość domów, znajdujących się w katalogu pracowni HomeKoncept to domy energooszczędne, które przyczyniają się do ochrony klimatu i środowiska. Warto zaznaczyć, że domy te są energooszczędne w eksploatacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych projektów domów pracowni HomeKoncept. 

Jako pierwszy na liście propozycji projektów od pracowni HomeKoncept jest projekt CPT HomeKONCEPT- 31 wariant 1 CE (DOM CP5-23). Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów wykończeniowych na elewacji, dom prezentuje się bardzo innowacyjnie. Charakterystyczne belkowanie, znajdujące się na przodzie domu, wraz z betonową elewacją i z drewnianymi detalami podkreśla industrialny styl projektu. Czterospadowy dach natomiast wygląda bardzo reprezentacyjnie. Dom ten jest parterowy, podzielony na trzy funkcjonalne strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. Część dzienna, mieszcząca się po lewej stronie od wejścia, składa się z: otwartej kuchni ze spiżarnią i wyspą kuchenną, jadalni, salonu i toalety. W wiatrołapie znalazło się miejsce na pojemną garderobę, która pomieści odzież wierzchnią. Po lewej stronie od wejścia zaś mieści się strefa nocna. To w niej znajdziemy: dwie sypialnie, łazienkę z wanną i z prysznicem, garderobę oraz gabinet. Całość uzupełnia część gospodarcza, w której mieści się: kotłownia, pełniąca funkcję pralni, pomieszczenie techniczne oraz wygodny, dwustanowiskowy garaż. Atutem projektu jest piękny, zadaszony taras, który jest przedłużeniem salonu. 

Kolejnym, atrakcyjnym projektem nowoczesnego domu od pracowni HomeKoncept jest projekt CPT HomeKONCEPT- 79 CE (DOM CP5-24). To dom parterowy z poddaszem użytkowym. Podobnie, jak w poprzednim projekcie, dom ten charakteryzuje się bardzo nowoczesnym designem. Jasna elewacja budynku idealnie komponuje się z drewnianymi elementami, tworząc przytulny wygląd projektu. Białe belkowanie, okalające budynek, podkreśla innowacyjny styl domu. Projekt wydziela trzy strefy: dzienną, nocną i techniczną. Część dzienna i techniczna mieści się na parterze, a część nocna na poddaszu. W strefie dziennej zaprojektowano: jednoprzestrzenne pomieszczenie, mieszczące: kuchnię z wyspą i ze spiżarnią, jadalnię i salon z wyjściem na zadaszony taras. Obok kuchni ulokowano toaletę, dedykowaną gościom. Na tej samej kondygnacji znajduje się także: gabinet i garderoba oraz strefa techniczna, w skład której wchodzą: kotłownia i dwustanowiskowy garaż. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 27, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów