Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne projekty domów parterowych z dwustanowiskowym garażem

Nowoczesne projekty domów parterowych z dwustanowiskowym garażem

Nowoczesne projekty domów parterowych z dwustanowiskowym garażem stanowią ciekawą kolekcję budynków, dedykowanych tym, którzy posiadają więcej niż jeden pojazd osobowy. Domy parterowe z dwustanowiskowym garażem charakteryzują się rozłożystą bryłą. Dwustanowiskowy garaż zaś posiada zazwyczaj szeroką bramę, która pozwala na wygodny wjazd dwóch aut jednocześnie. W naszym rozbudowanym katalogu nowoczesnych domów parterowych z dwustanowiskowym garażem pojawiło się kilka, atrakcyjnych nowości. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako pierwszy na liście naszych nowości pojawił się projekt ARC Bursztyn II z garażem dwustanowiskowym CE (DOM OG3-72). To innowacyjny dom parterowy, powstały z myślą o czteroosobowej rodzinie. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o drewniane detale. Bryła garażu jest nieco wysunięta do przodu. Budynek przykryto czterospadowym dachem, który podkreśla prostokątną bryłę projektu i nadaje mu eleganckiego charakteru. Po prawej stronie od wejścia mieści się jednoprzestrzenna strefa dzienna, w skład której wchodzą: otwarta kuchnia, jadalnia i salon z klimatycznym kominkiem. Obok części dziennej ulokowano niewielką toaletę, dedykowaną gościom. Po lewej stronie od wejścia zaś zaprojektowano strefę nocną, przeznaczoną dla domowników. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, łazienkę z wanną i pralnię. Całość projektu uzupełnia część gospodarcza, która mieści w sobie: dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. 

Kolejnym, oryginalnym projektem domu parterowego z dwustanowiskowym garażem jest projekt ARC Dudek Bis z garażem dwustanowiskowym CE (DOM OG3-68). To nowoczesny projekt domu dla cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Wielospadowy układ dachu przykrywa bryłę domu. Strefa wspólna obejmuje: jednoprzestrzenny salon z kuchnią i jadalnią. Za kuchnią zaś znajduje się spiżarnia. Do kotłowni wchodzi się bezpośrednio z garażu i z zewnątrz z podcienia. W strefie wejściowej zaprojektowano: wiatrołap, małą toaletę oraz wygodną komunikację z centralną garderobą. Komunikacja rozprowadza nas do: trzech pokoi i ogólnej łazienki. Największa sypialnia posiada własną łazienkę. Do dyspozycji mieszkańców jest także wcześniej wspomniany garaż przeznaczony na dwa samochody. Popielate detale na elewacji pięknie podkreślają innowacyjną stylistykę projektu. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 26, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty