Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne projekty domów piętrowych

Nowoczesne projekty domów piętrowych

Nowoczesne projekty domów piętrowych stanowią bogatą kolekcję budynków o rozległej przestrzeni i komfortowym układzie funkcjonalnym. Nasz katalog projektów domów piętrowych z pewnością pozwoli Państwu dobrać budynek mieszkalny do własnych, indywidualnych potrzeb. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt PPE Charyzmatyczny D17 CE (DOM EG1-77) to bardzo elegancki i funkcjonalny dom piętowy, dedykowany cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Płaski dach, jasna elewacja, prosta bryła budynku i liczne przeszklenia podkreślają innowacyjny charakter projektu. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną, która mieści w sobie: kuchnię, salon i jadalnię. Bezpośrednio z wiatrołapu można przejść do garderoby i dalej do pomieszczenia technicznego i dwustanowiskowego garażu. Na parterze zlokalizowano również gabinet, mogący pełnić funkcję pokoju sypialnianego dla gości oraz łazienkę z prysznicem. Na piętrze znajdują się: dwa pokoje przeznaczone dla dzieci i przynależna im łazienka oraz sypialnia gospodarzy również z oddzielną łazienką i garderobą. Projekt przewiduje także: dwa tarasy – jeden z wyjściem z sypialni gospodarzy i drugi z wyjściem z korytarza i pokoju dziecka. Nie zapomniano również o pralni/suszarni z wejściem od korytarza. 

Z kolei projekt ALX Boss B CE (DOM KH3-40) to nowoczesny, efektowny i komfortowy dom przeznaczony dla cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Dom ten posiada podwójny garaż. Obszerny przedsionek prowadzi do strefy dziennej, która składa się z funkcjonalnej kuchni, wygodnej jadalni i ekskluzywnej części wypoczynkowej. Doświetlona dużym narożnym oknem jadalnia, znajduje się tuż przy kuchni, która dzięki temu może posiadać bardzo modną i praktyczną wyspę kuchenną. Jadalnia i kuchnia otwarte są na cześć wypoczynkową, a wszystkie razem otacza piękny trójstronny kominek. Na zorientowany od strony ogrodowej obszerny taras, wychodzi się przez duże przeszklenie, balkonowego narożnego okna. Na parterze znajduje się jeszcze jeden pokój, mogący pełnić rolę sypialni, gabinetu lub pokoju gościnnego. Na piętro prowadzą wygodne schody, doświetlone reprezentacyjnym oknem. To właśnie tam znajduje się strefa dzienna, która przewiduje: cztery sypialnie o zróżnicowanym metrażu, dwie garderoby i komfortową łazienkę. Jasna elewacja budynku została wykończona drewnianymi detalami. Bryła domu pokryta została czterospadowym dachem. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 5, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty