Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne projekty domów piętrowych

Nowoczesne projekty domów piętrowych

Projekty domów piętrowych to kategoria budynków o rosnącej popularności. Mimo że domy te nie są rozpowszechnione w polskiej architekturze, to cieszą się uznaniem wśród osób, którym zależy na maksymalnym zagospodarowaniu przestrzeni. W naszej kolekcji projektów domów piętrowych pojawiło się kilka, atrakcyjnych nowości. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą!

Projekt PPE Efektowny D20 CE (DOM EG1-78) to ciekawa propozycja domu piętrowego, o nowoczesnym designie. Dom ten charakteryzuje się optymalną funkcjonalnością, która zapewnia komfort jego użytkowania. Na parterze znajduje się obszerny, wysoki salon z dwoma wyjściami na okalający część ogrodową drewniany taras. W centralnej części budynku usytuowano schody, prowadzące na piętro. Strefa dzienna, mieszcząca się na parterze, charakteryzuje się dużą przestrzenią oraz licznymi przeszkleniami z widokiem na ogród. Przy wejściu zaprojektowano pokój, który może również pełnić funkcję gabinetu. Obok wiatrołapu znajduje się garderoba, która stanowi przejście do dwustanowiskowego garażu oraz do pomieszczenia technicznego z wydzieloną strefą do przechowywania. Na piętrze zaś przewidziano strefę nocną, w skład której wchodzą: cztery sypialnie, łazienka i pralnia. Największa z sypialni posiada własną łazienkę i garderobę. Wzajemnie przenikające się elementy bryły budynku oraz frontowa rama, podkreślają innowacyjną stylistykę projektu. Duże przeszklenia ze stalowymi barierami oraz drewnianymi detalami na jasnej elewacji prezentują się spójnie i nowatorsko. Na szczególną uwagę zasługuje zadaszony taras, znajdujący się z tyłu domu. 

Kolejnym, oryginalnym projektem domu piętrowego jest projekt AN Igor Duo CE (DOM AO11-58). To bardzo funkcjonalny dom, który spełni oczekiwania cztero-, a nawet pięcioosobowej rodziny. Budynek został zaprojektowany na rzucie prostokąta. Liczne przeszklenia, francuskie balkony i naturalne materiały wykończeniowe sprawiają, że budynek prezentuje się niezwykle innowacyjnie. Zadaszona strefa wejściowa, ochroni domowników przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Na parterze zaplanowano przestronną strefę dzienną, która mieści: otwartą kuchnię z wyspą kuchenną i z funkcjonalną spiżarnią, jadalnię, salon oraz niedużą toaletę. Parter uzupełnia jednostanowiskowy garaż oraz kotłownia, które tworzą część gospodarczą. Na piętrze natomiast mieści się strefa nocna. To w niej znajdziemy: cztery sypialnie, dwie łazienki i pomieszczenie gospodarcze. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 29, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty