Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne projekty domów. Sprawdź nasze nowości!

Nowoczesne projekty domów. Sprawdź nasze nowości!

Projekty domów nowoczesnych są bardzo uniwersalne. Wpisują się w każdy krajobraz. Zarówno ten wielkomiejski, jak i wiejski. W naszej ofercie pojawiły się nowości. Sprawdź i zainspiruj się!

Projekt ATK TK90B CE (DOM AK1-96) to nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Wnętrze projektu jest bardzo funkcjonalne i atrakcyjne. Na parterze znajduje się strefa dzienna. Kominek, znajdujący się w jadalni, tworzy przytulny i ciepły klimat. Obok jadalni znajduje się gabinet. Projekt posiada także jednostanowiskowy garaż. Warto dodać, iż dom ten ma ograniczoną ilość skosów na poddaszu, a duże przeszklenia zapewniają perfekcyjne oświetlenie. Obszerny taras pozwoli domownikom cieszyć się naturą.

Z kolei projekt ATK TK90D2 CE (DOM AK1-97) to dom w zabudowie jednorodzinnej, dwulokalowej. Przestronna przestrzeń na parterze pozwala domownikom czuć się komfortowo. Kominek w jadalni zapewnia wyjątkowy klimat. Duży gabinet z kolei zapewnia wygodne miejsce do pracy. Umiejscowiony obok wejścia jednoosobowy garaż jest dużym udogodnieniem dla mieszkańców. Podobnie jak w poprzednim projekcie, ilość skosów na poddaszu jest bardzo ograniczona, dzięki czemu użytkownicy mogą w pełni wykorzystać przestrzeń, aranżując wnętrze. Przeszklenia zapewniają doskonałe oświetlenie. Taras wychodzący z jadalni jest idealnym miejscem do odpoczynku po pracy.

Na liście naszych nowości pojawił się także projekt PJK Ka83 CE (DOM GW1-85), który dzięki drewnianej okładzinie połączonej z kamiennym wykończeniem elewacji wyróżnia się na tle innych projektów. Ciekawym rozwiązaniem projektu jest umiejscowienie garażu na bocznej ścianie oraz zadaszenie wejścia do domu. Na jednej kondygnacji znajduje się strefa dzienna oraz strefa nocna. Po lewej stronie od wejścia głównego znajduje się część dzienna. To w niej mieści się otwarta kuchnia z jadalnią i wyjściem na piękny i przestronny taras. Wydzielona osobno toaleta dla gości, pozwala zachować prywatność. Dodatkowy pokój, znajdujący się w strefie dziennej może zostać wykorzystany jako gabinet bądź pokój dla gości. Oprócz tego w części dziennej znajduje się pomieszczenie gospodarcze, prowadzące do garażu. Strefa nocna z kolei mieści w sobie dużą sypialnię oraz dwa mniejsze pokoje. Duża łazienka pomieści niezbędne przedmioty do codziennej pielęgnacji.

Kolejny projekt to OT AR-5 CE (DOM OT1-16), który jest niewielkim domem parterowym, przeznaczonym dla czteroosobowej rodziny. Projekt ten składa się z dwóch brył. W jednej znajduje się część dzienna, a w drugiej część nocna. Dwuspadowy dach pokrywa obie części projektu. W części dziennej, znajduje się wydzielone miejsce na kominek, dzięki czemu pomieszczenie zyskuje przytulny klimat.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 15, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów

Obejrzyj zdjęcia domowników