Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne projekty domów w zabudowie bliźniaczej

Nowoczesne projekty domów w zabudowie bliźniaczej

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej dedykowane są zarówno deweloperom, jak i prywatnym inwestorom. Zabudowa bliźniacza to propozycja skierowana do wielopokoleniowej rodziny lub zżytych ze sobą przyjaciół. Domy te najczęściej występują jako budynki dwukondygnacyjne, piętrowe lub z poddaszem użytkowym. W naszej kolekcji projektów domów w zabudowie bliźniaczej pojawiło się kilka, atrakcyjnych i nowoczesnych domów, wartych uwagi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Projekt CPT HomeKONCEPT-61 B CE (DOM CP1-79) to nasza absolutna nowość wśród projektów domów w zabudowie bliźniaczej. Zwarta bryła budynku, w kształcie prostokątna została pokryta dwuspadowym dachem. Jasna elewacja budynku uzupełniona została o betonowe i drewniane elementy. To dom posiadający poddasze użytkowe. Na parterze mieści się strefa dzienna, w skład której wchodzą: otwarta kuchnia z wyspą i ze spiżarnią, jadalnia, salon i toaleta. Kondygnację tę uzupełnia jednostanowiskowy garaż, ulokowany zaraz przy wejściu do domu. Na poddaszu z kolei architekci zaprojektowali wygodną strefę nocną. To w niej znajdziemy: trzy sypialnie, łazienkę oraz pralnię/kotłownię. Co ciekawe, największa z sypialni posiada własną garderobę. 

Kolejnym, oryginalnym projektem domu w zabudowie bliźniaczej jest projekt HP Silver Twins B CE (DOM HP1-51). To nowoczesny i funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym, który spełni oczekiwania cztero- lub pięcioosobowej rodziny. Jasna elewacja budynku połączona została z drewnianą okładziną. Charakterystyczne belkowanie, znajdujące się w strefie wejściowej, podkreśla innowacyjną stylistykę projektu. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną. W jej skład wchodzą: wiatrołap z pojemną garderobą, kuchnia ze spiżarnią, salon z jadalnią oraz toaleta. Parter uzupełniają: kotłownia i jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu natomiast mieści się strefa nocna. Mieści ona: trzy, wygodne sypialnie, łazienkę i ogólnodostępną garderobę. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


lipiec 9, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów