Start Arrow Projekty domówArrow Nowoczesne projekty. Domy z dachem dwuspadowym…

Nowoczesne projekty. Domy z dachem dwuspadowym…

Nowoczesne projekty domów z dachem dwuspadowym cieszą się dużą popularnością, a to ze względu na ciekawy i niebanalny design oraz funkcjonalne rozwiązania architektoniczne. Dach dwuspadowy jest prosty w budowie, a jego wzór doskonale dopasowuje się do warunków przeciętnej działki budowlanej. W naszej rozbudowanej kolekcji innowacyjnych domów z dachem dwuspadowym pojawiły się nowości, które warto sprawdzić! Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt PPE Czarujący D8 CE (DOM EG1-68) to parterowy dom z dachem dwuspadowym, który posiada możliwość adaptacji poddasza. Dedykowany trzy- lub czteroosobowej rodzinie. Sercem domu jest salon, połączony z wyjściem na duży taras z drewnianą pergolą. Od strony frontowej zaprojektowano kuchnię, dzięki czemu posiada ona widok na wjazd. W strefie nocnej znajdują się: trzy pokoje, łazienka i toaleta. Pokój od strony ogrodu posiada osobne wyjście na taras, natomiast pokój mieszczący się po środku ma własną garderobę. Projekt uzupełnia jednostanowiskowy garaż. Jego przedłużeniem jest pomieszczenie techniczne, które ma dwa wejścia: od strony garażu oraz tarasu. Elewacja budynku podkreśla innowacyjny charakter projektu… To połączenie klasycznej bieli i drewna. 

Kolejnym, ciekawym projektem nowoczesnego domu jest projekt AN ASTERIA CE (DOM AN3-35). To dom parterowy, bez garażu, o całkowitej powierzchni użytkowej 110 m kw. Poprzeczny układ konstrukcyjny oraz kotłownia, ulokowana przy wiatrołapie, sprawiają, że projekt ten odróżnia się od innych. Część nocna mieści w sobie trzy sypialnie oraz dużą łazienkę. Przebieg ścian nośnych ułatwia połączenie salonu z kuchnią, dzięki czemu uzyskujemy otwartą przestrzeń, charakterystyczną dla nowoczesnego stylu. Narożne okna, jasna elewacja i drewniane detale prezentują się niezwykle spójnie, będąc uzupełnieniem innowacyjnego wnętrza. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 2, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów