Start Arrow Wiadomości Arrow Nowoczesne worki do odkurzaczy. Czym się różnią od papierowych?

Nowoczesne worki do odkurzaczy. Czym się różnią od papierowych?

Dzięki kilku niezależnym warstwom innowacyjnego materiału o różnych strukturach, wydajność worków do odkurzaczy WORWO wzrasta trzykrotnie w porównaniu z papierowymi workami. To niejedyna ich zaleta. Są też doskonale szczelne i wytrzymałe.

worki WORWO

Innowacyjne technologie wkraczają do każdej gałęzi przemysłu. Wśród nowoczesnych rozwiązań, które sprawiają, że życie konsumentów staje się prostsze, tańsze i wygodniejsze, są także worki do odkurzaczy polskiej firmy WORWO. Dzięki unikalnym metodom produkcji i zastosowanym materiałom, są znacznie bardziej wydajne, ekonomiczne i szczelne od zwykłych papierowych worków.

Dłuższe działanie i wytrzymałość

W odróżnieniu od tradycyjnych papierowych worków do odkurzaczy, worki WORWO są produkowane z niezwykle wytrzymałego i elastycznego materiału syntetycznego. Dzięki temu doskonale wypełniają komorę odkurzacza i mogą zebrać maksymalną ilość kurzu. To sprawia, że nie tylko rzadziej wymagają wymiany, ale też redukują ryzyko rozerwania się i uszkodzenia silnika odkurzacza.

Eliminacja najdrobniejszych cząsteczek

Materiał, z którego produkowane są worki WORWO składa się z trzech warstw o różnych strukturach – dzięki temu są niemal stuprocentowo szczelne (w porównaniu z papierowym workiem emisja kurzu zredukowana jest o 29 proc.). Innowacyjny produkt nie pozwala się wydostać na zewnątrz żadnym zebranym pyłkom, zarodnikom pleśni czy roztoczom, zatrzymuje nawet cząsteczki o rozmiarze 0,3 tysięcznych milimetra. To ukłon przede wszystkim w stronę osób borykających się z problemem alergii.

Większa moc ssania

W odróżnieniu od papierowych worków, produkty WORWO ułatwiają przepływ powietrza przez odkurzacz. Urządzenie działa więc ciszej i efektywniej – wyniki badań potwierdzają, że moc ssania odkurzacza zwiększa się dzięki temu nawet o 20 proc.

Informacje o produkcie:

Dostępne dla większości marek odkurzaczy dostępnych na polskim rynku m.in.: Electrolux, Zelmer, Philips, Beko, Clatronic, LG, Samsung, Panasonic.

Ilość worków w opakowaniu: 4 szt. + 1 filtr wlotowy.

Cena brutto: od 9 do 15 PLN.
Producent: WORWO

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 29, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty