Start Arrow WnętrzaArrowKuchniaArrow Nowocześnie i stylowo. Czarna kuchnia…

Nowocześnie i stylowo. Czarna kuchnia…

Czarne meble kuchenne to zdecydowanie propozycja dla odważnych, którzy nie boją się śmiałych aranżacji. Należysz do nich? W takim razie to propozycja dla Ciebie. Koniecznie przeczytaj dalszą część artykułu…

Choć często mówi się, że ciemne wnętrza zmniejszają optycznie przestrzeń, to warto czasem zaryzykować… Czarna kuchnia może dodać głębi wnętrzu, stając się tłem dla kolorowego salonu. To bardzo uniwersalna propozycja, która sprawdzi się zarówno w apartamencie, jak i w kawalerce. Aranżacja ta dedykowana jest minimalistom, którzy wybierają proste rozwiązania. W czarnej kuchni bardzo często jedynymi elementami, które się wyróżniają są uchwyty szafek… Połyskujące, a czasem skórzane. Wybór należy do Ciebie! Propozycja takiej kuchni może różnić się wykończeniem – od połysku po mat. 

Czarna kuchnia w wersji total look…

Ta aranżacja oznacza, że wszystkie elementy w kuchni będą w jednym kolorze. Brzmi ciekawie? W tak monochromatycznej aranżacji ważna jest gra fakturami, która różnicuje odcienie czerni. Aby przełamać wszechobecną czerń, zdecyduj się na złote bądź miedziane dodatki, którą dodadzą szyku aranżacji. 

Czarne szafki, białe ściany…

Jeśli nie jesteś na tyle odważny, aby zdecydować się na wersję total look, proponujemy mniej zobowiązującą aranżację z białymi ścianami, drewnianymi blatami i jasną podłogą. Dzięki takiemu rozwiązaniu osiągniesz efekt lekkości. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


kwiecień 8, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty