Start Arrow Wiadomości Arrow Nowoczesny zamek elektroniczny Yale YDM3168

Nowoczesny zamek elektroniczny Yale YDM3168

Możliwość stosowania w drzwiach drewnianych lub stalowych, intuicyjny panel dotykowy, wbudowane alarmy pożarowy oraz włamania – to główne wyróżniki nowego zamka elektronicznego marki Yale. Dzięki możliwości stosowania modułu w standardzie Z-Wave, zamek staje się elementem domu inteligentnego i może być zarządzany, a także monitorowany zdalnie przez system go obsługujący.

Zamiast klucza

Nowatorski zamek elektroniczny marki Yale umożliwia bezpieczną kontrolę dostępu do pomieszczenia oraz rezygnację z tradycyjnych kluczy. Model obsługiwany jest za pomocą karty zbliżeniowej lub kodu. Użytkownik dodatkowo może zaopatrzyć się moduł radiowy i pilot zdalnego sterowania. W zestawie znajdują się 4 zbliżeniowe karty RFID, a do samego zamka można ich przypisać aż 40. Długość kodu wynosi od 4-12 cyfr, co daje praktycznie pewność, że nikt nieupoważniony nie wejdzie do pomieszczenia. Istnieje możliwość ustawienia do 30 kodów użytkowników. Zamek YDM3168 nie wymaga dodatkowego okablowania, gdyż zasilany jest za pomocą baterii.

Moduł Z-Wave

Jeśli zamek YDM3168 stanie się częścią systemu domu inteligentnego, zestaw funkcji do których możemy mieć dostęp za pomocą kontrolera zarządzającego systemem jest bardzo bogaty. Użytkownik ma możliwość m.in. zdalnego otwierania i zamykania systemu za pomocą aplikacji w telefonie, sprawdzania statusu zamka i drzwi oraz dodawania i usuwania kodów. Aplikacja jest oczywiście zintegrowana z systemem alarmowym i współpracuje z nim zarówno w trybie uzbrojonym, jak i rozbrojonym. Użytkownik otrzymuje odpowiednie powiadomienia dotyczące poziomu baterii, ale też ewentualnego włamania czy pożaru.

Cena: YDM3168 /2275 zł

www.yalelock.pl

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 23, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: domy inteligentne