Start Arrow Wiadomości Arrow Nowość! Diament wśród okapów – nowy model firmy Ciarko

Nowość! Diament wśród okapów – nowy model firmy Ciarko

Sterowane pilotem, smartfonem lub za pomocą panelu dotykowego – okapy kuchenne coraz bardziej zaskakują innowacyjnością, a producenci AGD prześcigają się w tworzeniu nowatorskich rozwiązań. Firma Ciarko, wyprzedzając aktualne trendy, wprowadziła na rynek okap Diamond Smart Touch – model wyposażony w rewolucyjny system sterowania.

Jedyny w swoim rodzaju

Surowa, geometryczna forma, stonowana kolorystyka i nowatorskie rozwiązania – tak w skrócie można opisać nowy okap firmy Ciarko. Diamond Smart Touch wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu przypadnie do gustu m.in. właścicielom minimalistycznych oraz industrialnych wnętrz. Głównym wyróżnikiem tego modelu jest sposób sterowania – Smart Touch, które odbywa się poprzez dotknięcie opuszką palca wybranego symbolu widniejącego na stalowym panelu urządzenia. Diamond Smart Touch firmy Ciarko to pierwszy na rynku okap kuchenny wyposażony w tego typu sterowanie.

Diamond Smart Touch firmy Ciarko

Diamond Smart Touch firmy Ciarko

Technologia klasy A

Diamond Smart Touch to model wyjątkowy, nie tylko pod względem estetyki, ale także parametrów technicznych. W trybie intensywnym silnik pracuje z wydajnością rzędu 720 m3/h, nie emitując przy tym nadmiernego hałasu. Urządzenie należy do klasy energetycznej A, a pobór mocy przy tak imponujących osiągach jest niewielki. Czterobiegowy zakres prędkości umożliwia dopasowanie pracy okapu do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. Oprócz innowacyjnego panelu sterującego okap wyposażony jest także w timer i efektowne oświetlenie LED.

Diamond Smart Touch firmy Ciarko

Diamond Smart Touch firmy Ciarko

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 31, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty