Start Arrow Wiadomości Arrow Nowość! Hexo Eco – niebanalne kompozycje w ekologicznym wydaniu

sponsor działu ogród

Nowość! Hexo Eco – niebanalne kompozycje w ekologicznym wydaniu

Dwie szlachetne barwy, intrygujący format i duży potencjał aranżacyjny – to tylko niektóre wyróżniki płyt Hexo Eco, tegorocznej nowości w ofercie firmy Libet. Dzięki ażurowej budowie produkt umożliwia stworzenie nawierzchni biologicznie czynnej, przez co z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom ekologicznych rozwiązań.

Geometryczny akcent w ażurowym wydaniu

fot. Libet

Hexo Eco intryguje designerskim, sześciokątnym kształtem, nawiązującym do wyglądu plastra miodu. Geometryczny format doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy aranżacyjne, w których istotną rolę odgrywają minimalizm i odniesienia do świata przyrody. Podobnie jak pozostałe produkty z linii Libet Decco Monocolor urzeka też czystą formą betonu. Dwa zdecydowane kolory –  ciemniejszy antracytowy i jaśniejszy gołębi – pozwalają uzyskać atrakcyjne, wyraziste układy na nawierzchni, które idealnie wpiszą się w nowoczesne przestrzenie. Płyty stanowią świetną alternatywę dla popularnych wyrobów kwadratowych czy prostokątnych, a ich potencjał kreacyjny zwiększa fakt, że są komplementarne względem innej nowości w ofercie Libet – Hexo, czyli swojego „pełnego” odpowiednika. Hexo Eco stanowi zatem ciekawą propozycję dla projektantów i inwestorów, którzy mogą wykazać się inwencją, tworząc zarówno zwarte powierzchnie, jak i niesymetryczne, ażurowe układy, bazujące na luźno rozrzuconych na trawie elementach. Pokaźne wymiary (40×34,6 cm) oraz odpowiednia grubość (8cm) powodują, że produkt ten jest bardzo wytrzymały i tym samym sprawdzi na tarasach, ścieżkach ogrodowych, parkingach czy podjazdach.

Sposób na atrakcyjną i ekologiczną nawierzchnię

Najnowsza propozycja firmy Libet to doskonałe rozwiązanie zarówno dla posiadaczy niewielkich działek, jaki i dla inwestorów zagospodarowujących większe przestrzenie, dla których ciekawy design i funkcjonalność idą w parze z troską o środowisko naturalne. Ażurowa forma Hexo Eco umożliwia uzyskanie wolnych przestrzeni między betonowymi elementami i stworzenie powierzchni biologicznie czynnej. Takie rozwiązanie zapewnia swobodny odpływ wody do gruntu, zwiększając wilgotność gleby. Ma to szczególne znaczenie w przypadku małych posesji, na których chce się stworzyć utwardzony podjazd, taras czy ścieżkę. Dodatkowo, powstałe odstępy można wypełnić białymi otoczakami, grysem, piaskiem lub trawą, które kontrastując z ciemnym kolorem płyt, pozwalają osiągnąć atrakcyjny efekt wizualny. Warto dodać, że dzięki zastosowanemu już na etapie produkcji specjalnemu systemowi ochrony ALS, płyty są dodatkowo chronione przed oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz powstawaniem plam i wykwitów.

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 15, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Komentarze

Najnowsze komentarze

Greg Odpowiedz 2018-03-31 09:17:37

Nawierzchnie biologicznie czynne można wykonać nawet z tradycyjnej kostki :) kostkabrukowa.buszrem.pl/projects/powierzchnie-biologicznie-czynne-ze-zwyklej-kostki/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Promocja

  Lampa wisząca BACKAZ PREMIUM Gray III

 • Promocja

  Szafa ogrodowa Keter RATTAN STYLE Tall CE Antracyt

 • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

 • JAKARTA

 • Nautilus ip67. 35 W

 • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

 • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

 • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

 • Donica ogrodowa wys.34cm

 • Promocja

  Kinkiet ogrodowy WIKI LED

Obejrzyj zdjęcia domowników