Start Arrow Wiadomości Arrow NOWOŚĆ! Idealnie płaskie przyciski TECEnow teraz także do pisuaru

NOWOŚĆ! Idealnie płaskie przyciski TECEnow teraz także do pisuaru

Z myślą o zwolennikach ponadczasowego wzornictwa firma TECE poszerzyła ofertę przycisków spłukujących TECEnow do WC o rozwiązania do pisuaru. Dzięki temu użytkownicy zyskują nowe możliwości aranżacji przestrzeni łazienkowej, przy jednoczesnym zachowaniu spójności wzorniczej elementów sanitarnych.

Harmonijne połączenia

TECEnow do pisuaru

Dzięki nowej propozycji firmy TECE wybór przycisków spłukujących do różnych sanitariatów staje się niezwykle prosty. Asortyment przycisków do WC TECEnow został poszerzony o rozwiązania do pisuaru. Przyciski zachowały minimalistyczny design serii i płaską powierzchnię. Dostępne są w uniwersalnej gamie kolorystycznej – białej, czarnej, a także w wersji chrom matowy i połysk. Są jednak mniejsze, a ich wymiary to 104 x 124 mm.

Swoboda wyboru

Przyciski TECEnow do pisuaru mogą być montowane bezpośrednio na ścianie, jak i w wersji zlicowanej. Montaż ten wymaga jednak zastosowania specjalnej ramki jeszcze przed etapem układania płytek. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie jednolitej powierzchni i zrównania powierzchni przycisku z płytką ścienną.

Przycisk TECEnow do pisuaru oferują także możliwości ekonomicznego spłukiwania, dzięki  regulacji ilości wody w zakresie 1; 2  lub 4 litry. Producent zaleca stosowanie przycisku przy minimalnym ciśnieniu przepływu wynoszącym 0,5 bar.

Cena netto: od 285 zł

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 24, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: łazienka