Start Arrow Wiadomości Arrow Nowość! Jeden model, wiele możliwości – elektronika uruchamiająca do pisuaru TECEfilo

Nowość! Jeden model, wiele możliwości – elektronika uruchamiająca do pisuaru TECEfilo

Inteligentne rozwiązania sanitarne mają za zadanie podnosić komfort korzystania z łazienki, zapewniać wysoki stopień higieny oraz ograniczać zużycie wody. Tak, dzięki połączeniu uniwersalnej formy i najnowszych technologii, powstała nowa, bezdotykowa seria elektronicznych przycisków spłukujących do pisuaru firmy TECE.

fot. TECE

TECEfilo to przykład nowoczesnego podejścia do projektowania rozwiązań sanitarnych. Jeden model przycisku, dostępny w pięciu wariantach wzorniczych, daje użytkownikom produktów TECE nowe możliwości aranżacji przestrzeni sanitarnej, łącznie z opcją montażu zlicowanego z powierzchnią za pomocą ramki montażowej. Elektronika spłukująca TECEfilo do pisuaru, bazująca na technologii IR, to uzupełnienie popularnych serii przycisków spłukujących do WC, takich jak TECEnow, TECEambia, TECEsquare II metal oraz TECEloop i TECEsquare ze szkła. Dostępna jest w wersji ze stali nierdzewnej szczotkowanej, szkła białego lub czarnego oraz tworzywa w kolorze białym lub chrom połysk.

Inteligentne spłukiwanie

Dużą zaletą TECEfilo jest funkcja programowania ustawień elektroniki i dostosowania ich do indywidualnych preferencji. Elektronika TECEfilo dostępna jest w wersji do zabudowy suchej i mokrej. Przeznaczona jest zarówno do łazienek prywatnych, jak i pomieszczeń użyteczności publicznej.

Cena netto: od 990 PLN

fot. TECE

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 22, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje

Obejrzyj zdjęcia domowników