Start Arrow Wiadomości Arrow NOWOŚC! Klasyka nowej generacji – przyciski spłukujące TECEsquare II

NOWOŚC! Klasyka nowej generacji – przyciski spłukujące TECEsquare II

Firma TECE, słynąca ze stylowych i nowatorskich rozwiązań sanitarnych, wprowadziła na rynek nową odsłonę znanego przycisku spłukującego TECEsquare. TECEsquare II łączy minimalistyczny, elegancki design z funkcjonalnymi rozwiązaniami. Jest mniejszy, idealnie płaski i nie wymaga ramki montażowej.

fot. TECE

Bez śladu kontaktu

Przycisk spłukujący TECEsquare II posiada wszystkie zalety swojego poprzednika, jednocześnie bazując na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Doskonale zaprojektowany w każdym detalu zadowoli wielbicieli nowoczesnego designu i klasycznej elegancji.

fot. TECE

Geometryczna struktura TECEsquare II oraz kompaktowa forma współgrają z harmonijnym wystrojem wnętrza łazienki.

TECEsquare II dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – biel, stal nierdzewna szczotkowana, chrom z połyskiem. W przypadku modelu wykonanego ze stali użytkownicy z pewnością docenią specjalną powłokę, która sprawia, że przycisk odporny jest na zabrudzenia, takie jak odciski palców.

fot. TECE

Łatwy montaż

Wykonany ze stali nierdzewnej TECEsquare II, oprócz szlachetnego designu, oferuje szereg wygodnych i przemyślanych rozwiązań. Jest bardziej kompaktowy, stabilny, a jego montaż nie wymaga dodatkowej ramki. Przycisk idealnie współgra ze spłuczką TECE, bez potrzeby instalacji uzupełniającego wyposażenia. Dwudzielny klawisz umożliwia wybór ilości spłukiwanej wody. Dodatkową zaletą urządzenia jest jego ciche działanie – gumowe wypełnienie sprawia, że dźwięk aktywacji przycisku jest znacznie wyciszony.

fot. TECE

Wymiary: 150 x 220 mm

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 3, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty