Start Arrow Wiadomości Arrow NOWOŚĆ! Kolekcja lamp NASSAU LED i NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting

NOWOŚĆ! Kolekcja lamp NASSAU LED i NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting

Początek roku szkolnego to doskonała okazja, by świeżym okiem spojrzeć na miejsce do nauki naszego dziecka. Choć bardzo ważny jest dostęp do naturalnego światła, to coraz krótsze dni sprawiają, iż lada dzień pociechy do zadań domowych zasiadać będą już po zmroku. W takim wypadku nieocenionym rozwianiem stanie się odpowiednio dopasowane oświetlenie. Kolekcje lamp biurkowych NASSAU LED oraz NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting w stylowy oraz funkcjonalny sposób dopełnią pokój naszego dziecka, dbając o jego wzrok, a także o doskonałe wyniki w nauce.

Jasność aranżu

Każdy z nas pamięta, jak trudno jest skupić się na odrobieniu zadań domowych, gdy wokół panują niesprzyjające ku temu warunki. Wykorzystując kolekcję prostych, lecz jednocześnie nowoczesnych lamp z kolekcji NASSAU LED i  NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting sprawimy, że nasze dziecko nie będzie miało tego typu zmartwień. Składająca się z pięciu odmiennych wersji kolorystycznych linia NASSAU LED z powodzeniem dopasuje się zarówno do pokoju chłopca (czarna, niebieska, srebrna), jak i dziewczynki (różowa, biała). W kolekcji NASSAU CLIP LED mamy natomiast do wyboru trzy modele zaopatrzone w funkcjonalny klips, który umożliwia solidne zamocowanie lampy do dowolnych płaszczyzn, takich jak półki oraz blat biurka. Dostępne są w trzech klasycznych odcieniach – białym, czarnym i srebrnym. W przypadku wszystkich modeli z linii NASSAU LED marki Nowodvorski Lighting wykorzystano źródło światła typu LED, które charakteryzują się znacznie dłuższą żywotnością w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, pozwalają zaoszczędzić dużo energii oraz emitują przyjemne, białe światło, które ułatwia koncentrację podczas nauki. Dużym atutem jest także to, że nie nagrzewają się one podczas użytkowania i są bardziej ekologiczne, przez co stanowią zarówno praktyczne, jak i bezpieczne uzupełnienie biurka naszego dziecka. Także sam wygląd kolekcji NASSAU LED i NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting zasługuje na uwagę. Łagodne barwy, klasyczny kształt i wygodnie zamocowane włączniki sprawiają, że każda z wchodzących w jej skład lamp jest funkcjonalna i uniwersalna. Ruchoma nóżka pozwala natomiast precyzyjnie kontrolować kąt padania światła. Dzięki nim możemy także podnieść komfort pracy we własnym biurze, jak i zapewnić sobie odpowiedni oświetlenie do czytania podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów.

Dyskretne, estetyczne oraz bardzo praktyczne lampy z kolekcji NASSAU LED i NASSAU CLIP LED marki Nowodvorski Lighting zamienią kącik do nauki naszego dziecka w małe biuro z prawdziwego zdarzenia, które pozwoli im skupić się na szkolnych obowiązkach, wprowadzając do ich pokoju nutę stylu i nowoczesności.

Kolekcja NASSAU LED marki NOWODVORSKI LIGHTING:

NASSAU LED BLACK
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna:  110,70 zł brutto

NASSAU LED SILVER
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 120,54 zł brutto

NASSAU LED WHITE
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 110,70 zł brutto

NASSAU LED BLUE
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 110,70 zł brutto

NASSAU LED PINK
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 110,70 zł brutto

Kolekcja NASSAU CLIP LED marki NOWODVORSKI LIGHTING:

NASSAU CLIP BLACK LED
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 104,55 zł brutto

NASSAU CLIP SILVER LED
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 110,70 zł brutto

NASSAU CLIP WHITE LED
Wysokość: 41,5 cm
Średnica: 16 cm
Cena detaliczna: 104,55 zł brutto

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Źródło:Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting
Wszystkie komunikaty (7547)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 25, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje elektryczne