Start Arrow Wiadomości Arrow Nowość! Kostki Cadena ECO firmy Libet – ekologiczny klimat wokół domu

Nowość! Kostki Cadena ECO firmy Libet – ekologiczny klimat wokół domu

Przestrzeń zaprojektowana w duchu ekologii to jeden z najciekawszych i najpopularniejszych trendów architektonicznych ostatnich lat. W dużych miastach powstają przyjazne środowisku biurowce, osiedla mieszkaniowe zaczyna wypełniać coraz więcej drzew, a na przedmieściach zieleń i naturalne materiały królują niemal na każdej posesji. Moda na eko-design widoczna jest również w ofercie cenionych producentów wyrobów betonowych, czego doskonałym przykładem jest innowacyjna kolekcja kostek Cadena ECO firmy Libet.

Granicę wyznacza wyobraźnia

Cadena ECO firmy Libet

Cadena ECO firmy Libet

Firma Libet nie tylko uważnie śledzi, ale i wyprzedza aranżacyjne trendy, dlatego też w jej ofercie od dawna znaleźć można szereg produktów, które umożliwiają zbudowanie ekologicznej, a zarazem eleganckiej przestrzeni. Najnowszą tego typu propozycją w asortymencie producenta są szlachetne kostki Cadena ECO z linii Libet Decco Monocolor. Nowa kolekcja składa się z czterech różnych, pozornie całkowicie odmiennych elementów: dwóch pełnych oraz dwóch ażurowych. Okazuje się jednak, że kostki te doskonale ze sobą harmonizują i pozwalają na stworzenie niezwykle oryginalnej oraz przyjaznej środowisku nawierzchni. Kostki Cadena ECO, formą przypominające pojedyncze i potrójne ogniwa łańcucha, idealnie sprawdzą się zarówno podczas wytyczania luźnych ścieżek na terenie posesji, jak i w przypadku tworzenia bardziej zwartych struktur. Organiczny kształt wszystkich detali pozwala bowiem na łączenie ich w niezliczone i niepowtarzalne układy: od surrealistycznych, niesymetrycznie rozrzuconych wśród trawy kompozycji, poprzez równe rzędy jednorodnych kostek, aż po niemal ściśle przylegające do siebie nawierzchnie. Najciekawszy efekt osiągnąć można jednak poprzez jednoczesne wykorzystanie czterech różnych form i połączenie ich z naturalnymi elementami: mchem, trawą, kamieniami.

Kostki Cadena ECO z linii Libet Decco Monocolor dostępne są w kolorze antracytowym, dlatego połączenie ich z intensywną zielenią roślin lub wyrazistą bielą drobnego żwiru będzie prezentowało się bardzo stylowo i elegancko. Produkty te ponadto są odporne na warunki atmosferyczne, dlatego też ułożone z nich konstrukcje będą piękną ozdobą posesji przez wiele sezonów.

Cel: maksymalna komplementarność

Oryginalne i niezwykle intrygujące kostki Cadena ECO z linii Libet Decco Monocolor to projekt autorstwa Jakuba Pułki (pod nadzorem profesora Jana Kukuły) – studenta Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W ofercie firmy Libet kostki Cadena ECO dostępne są także w linii Classic – w kolorze szarym. W obu kolekcjach małe kostki mają wymiary 17,5×17,5x8cm (pełna) i 17,5×17,5x12cm (ażurowa), duże natomiast: 17,5×53,1x8cm (pełna) oraz 17,5×53,1x12cm (ażurowa). Warto dodać, że uzupełnieniem betonowych elementów Cadena ECO są spójne wizualnie bloczki Cadena z rodziny Libet Completto. W przeciwieństwie do kostek są one barwione w masie, dzięki czemu pozwalają na tworzenie zróżnicowanych form przestrzennych: zwartych murków czy ażurowych ogrodzeń.

Moda na ekologiczne rozwiązania rozszerza się na wszystkie dziedziny życia. Z powodzeniem wkroczyła również w obszar projektowania przestrzeni i kształtowania przydomowego krajobrazu. Niepowtarzalne i eleganckie kostki Cadena ECO firmy Libet są tego najlepszym przykładem.

Kostki Cadena ECO z linii Libet Decco Monocolor, kolor antracytowy

Wymiary: 17,5×17,5x8cm (kostka pełna)
Cena brutto: 2,83 zł/szt.

Wymiary: 17,5×17,5x12cm (kostka ażurowa)
Cena brutto:3,08 zł/szt.

Wymiary: 17,5×53,1x8cm (kostka pełna)
Cena brutto:8,24 zł/szt.

Wymiary: 17,5×53,1x12cm ( kostka ażurowa)
Cena brutto: 2,83 zł/szt.

Kostki Cadena ECO z linii Libet Classic, kolor szary

Wymiary: 17,5×17,5x8cm (kostka pełna)
Cena brutto: 2,34 zł/ szt.

Wymiary: 17,5×17,5x12cm (kostka ażurowa)
Cena brutto: 2,71 zł/szt.

Wymiary: 17,5×53,1x8cm (kostka pełna)
Cena brutto: 7,01zł/szt.

Wymiary: 17,5×53,1x12cm ( kostka ażurowa)
Cena brutto: 8,12 zł/szt,

Kostki Cadena z linii Libet Completto kolor gołębi

Wymiary: 17,5×17,5x8cm (kostka pełna)
Cena brutto: 5,54 zł/szt.

Wymiary: 17,5×17,5x12cm (kostka ażurowa)
Cena brutto: 6,27 zł/szt.

Wymiary: 17,5×53,1x8cm (kostka pełna)
Cena brutto: 16,48 zł/szt.

Wymiary: 17,5×53,1x12cm ( kostka ażurowa)
Cena brutto: 18,70 zł/szt.

O firmie

Libet S.A. to lider w segmencie kostek Premium  i innych betonowych materiałów nawierzchniowych na polskim rynku. Pełniąc rolę trendsettera wyznacza kierunki rozwoju rynku. Produkty sygnowane marką Libet wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również innowacyjnością i ciekawym wzornictwem. W równym stopniu stają się ozdobą posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Wysoki poziom jakościowy i estetyczny wyrobów wrocławskiej firmy jest zasługą m.in. nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystywania najnowszych technologii i odpowiednio selekcjonowanych surowców. Swój udział mają w tym także laboratoria, istniejące przy każdym z 15 zakładów produkcyjnych, które nadzorują przebieg procesu produkcji, wdrażają nowe procedury i pracują nad własnymi, nowatorskimi rozwiązaniami.

Libet S.A.
ul. Powstańców Śląskich 5
53-332 Wrocław
Dział Obsługi Klienta – infolinia: 801 542 381

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 26, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Donica ogrodowa wys.34cm

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED