Start Arrow Wiadomości Arrow NOWOŚĆ! Minimalizm z przymrużeniem oka – kolekcja lamp SILICONE marki Nowodvorski Lighting

NOWOŚĆ! Minimalizm z przymrużeniem oka – kolekcja lamp SILICONE marki Nowodvorski Lighting

Od kilku lat w aranżacji wnętrz główną zasadą jest oszczędność detali i form. Jednak, aby nie dać się zwariować warto umiejętnie wykorzystać modę na minimalizm, zdobiąc zarazem wnętrza odrobiną ekstrawagancji i optymizmu. Najnowsza kolekcja zawieszeń SILICONE marki Nowodvorski Lighting wykonanych z przewodu w oplocie bawełnianym oraz silikonowej posufitki i nadkloszówki, choć charakteryzuje się prostym i oszczędnym designem, przyciąga wzrok finezją kolorów oraz interesującym połączeniem nowoczesnych materiałów.

Oświetlenie z fantazją

Istnieją dwa sposoby na urozmaicenie wystroju wnętrz za pomocą oświetlenia. Pierwszym z nich jest umiejętne rozmieszczenie poszczególnych punktów świetlnych. Drugim z kolei wybór ekstrawaganckich modeli lamp, stanowiących centralny punkt wystroju. Kolekcja SILICONE marki Nowodvorski Lighting w ciekawy sposób łączy w sobie oba rozwiązania otwierając niespotykane dotychczas możliwości aranżu, dzięki aż siedmiu wariantom kolorystycznym. Ponadto charakteryzujące się identycznym kształtem lampy można wykorzystać zarówno pojedynczo, jak i łączyć je w barwne melanże. Decydując się na tą nowoczesną i bardzo funkcjonalną kolekcję stworzymy wyjątkowo intrygujący aranż, bez względu na to, czy powiesimy kilka modeli jednocześnie w większej grupie, czy też rozmieścimy je w linii prostej. Bogata paleta barw pozwala z kolei dopasować konkretny model do panującej we wnętrzach kolorystyki, jak i daje dużą swobodę działania miłośnikom kontrastujących zestawień.

Kolekcja SILICONE marki Nowodvorski Lighting to przepis na zarazem modne, jak i funkcjonalne dopełnienie wielu wnętrz. Mocno wyeksponowana żarówka pozwala często eksperymentować z aktualnym wystrojem. Wystarczy jako źródło światła wybrać model dekoracyjny, emitujący kolorowe światło, bądź też wyróżniający się nietypowym kształtem, by w mgnieniu oka zmienić dotychczasowy design pomieszczenia.

Kolekcja SILICONE marki NOWODVORSKI LIGHTING:

Kolekcja SILICONE SILICONE BLACK
Wysokość: 90 cm
Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

SILICONE GRAY
Wysokość: 90 cm
Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

SILICONE WHITE
Wysokość: 90 cm
Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

SILICONE BLUE
Wysokość: 90 cm
Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

SILICONE TURQUOISE
Wysokość: 90 cm
Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

SILICONE GREEN
Wysokość: 90 cm
Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

SILICONE RED
Wysokość: 90 cm
Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.
Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Źródło:Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting
Wszystkie komunikaty (2408)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 4, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje